Gdzie nasze poczucie humoru?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Gdzie nasze poczucie humoru?

Postprzez sonia11 N, 04.10.2015 21:39

Droga Pani Krystyno, czytam dzisiaj na wielu portalach: "tragedia Jandy, nie zostala rozpoznana!" i nie wiem, czy juz wszyscy jestesmy tak bardzo powazni, nie wyczuwamy zartu, ironii i dystansu? Ja czytajac Pani wpis usmialam sie wyobrazajac sobie cala te sytuacje w sklepie, Pani znana jest z dystansu do samej siebie, wiec jak mozna pisac lub wierzyc tym, co pisza, ze jest Pani oburzona, ze ktos Pani nie zna. Coraz czesciej widze, ze ludzie czytaja pewne teksty bez calkowitego zrozumienia i bez poczucia humoru.
Niektore panie maja pretensje do Pani, ze krem nie "wyprasowal zmarszczek", rece opadaja czytajac te skargi, nie rozumieja, ze nie ma na swiecie kremu, ktory calkowicie likwiduje zmarszczki, niech wyprasuja zelazkiem i po klopocie. Krem spelnia inne zadania, ma skore pielegnowac, regenerowac i chronic przed czynnikami zewnetrznymi, oczywiscie pomaga plytkim zmarszczkom, ale gdym ja kobieta 62 letnia oczekiwala, ze po kremie znikna mi zmarszczki, to musialabym nazwac sie naiwna.
Pani Krystyno, uwielbiam Pania i prosze nie przejmowac sie innymi, prosze sie skupic tylko na sobie i na istotnych dla siebie sprawach. Pozdrawiam.
sonia11
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt, 06.01.2009 12:50

Re: Gdzie nasze poczucie humoru?

Postprzez Krystyna Janda Pn, 05.10.2015 08:06

Bardzo Pani dziękuję, staram się zachować trzeźwość umysłu i poczucie humoru. pisanie w Internecie to też moja decyzja i muszę ponieść tego . Można to zamknąć i nie pisać i niby spokój , ale z drugiej strony dlaczego ktoś ma decydować o moich relacjach z państwem.
Co do wpisów negatywnych na temat kremów, wytłumaczono mi że to zwykłą praktyka konkurencji, kupują "hateowców" i płaca im za negatywne wpisy, to praktykowane , także podobno przez partie polityczne. Dla jednych to taka domowa robótka dodatkowa dla innych realna podobno korzyść , bo ludzie wierzą we wszystko co napisane, no może część ludzi. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja