Piosenki z teatru

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Piosenki z teatru

Postprzez Magdalene So, 29.11.2014 01:34

Pani Krystyno!
Bardzo dziękuję za dzisiejsze Piosenki z teatru. Na Piosenkach byłam po raz drugi, Białą Bluzkę oglądałam 5 razy i zawsze bardzo mi się podobało (nie wspominam o innych przedstawieniach bo chciałam powiedzieć o śpiewaniu). No więc mam wrażenie, że dziś była Pani w najlepszej formie jaką sobie tylko można wymarzyć. Śpiewała Pani rewelacyjnie!!! Przepięknie i nie do opisania!!!
Chciałabym również pochwalić Zespół muzyczny, który gra cudownie i na najwyższym poziomie. A ta gra na skrzypcach Pana Marka Wrońskiego.. no tu już w ogóle słów nie znajduję. Coś niesamowitego!
Klimat koncertu był wyjątkowy, dziś szczególnie zrobił na mnie ogromne wrażenie. Momentami miałam łzy w oczach, momentami się śmiałam. Tak własnie powinno być w teatrze..
Chciałam jeszcze powiedzieć o szarlotce, którą kupiłam w bufecie przed koncertem.. Była to najpyszniejsza szarlotka jaką w życiu jadłam. Najpyszniejsza!!! Zapytałam Pana w bufecie i zostałam poinformowana, że sami pieczecie to ciasto. Komuś kto robił to ciasto bardzo proszę przekazać mój zachwyt, również nie do opisania!
A na koniec chciałam jeszcze Pani powiedzieć, że Pani Teatry są dla mnie najlepszym lekiem na wszystko. Wczoraj miałam jakiś taki okropny, typowo listopadowy dzień. Postanowiłam więc pójść do Teatru by sprawić sobie przyjemność i już sama wizyta po bilet w kasie poprawia zły nastrój.
Bardzo, bardzo dziękuję za wszystko!!!
Magdalene
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 29.11.2014 00:26

Re: Piosenki z teatru

Postprzez Krystyna Janda So, 29.11.2014 08:04

Szanowna Pani, bardzo dziękuje, cieszę się bardzo. List wysłałam także do naszych bufetów żeby się cieszyli , a szarlotka także króluje w Polonii , i tę samą piekę, według tej receptury, podczas spektaklu Danuta W. daję tylko dużo więcej cynamonu, bo jak "cynamonuję" powstaje piękna brązowa pachnąca chmura w światłach. Ukłony, serdeczności dla Pani i zapraszamy jak najczęściej.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja