Można

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Można

Postprzez czaczkes N, 08.12.2013 00:52

No dobrze, przyznaję się... poszłam dzisiaj na BB m.in. dlatego, żeby przekonać się czy można o 16:00 zagrać jedną sztukę a 4h później zupełnie inną. I co? Można? Jestem zdumiona, ale MOŻNA!
Nie wiem ile razy byłam już na BB ale za każdym razem jest inaczej. Uwielbiam tę sztukę, tak jak uwielbiałam Małą Steinberg.

Z wyrazami szacunku.
Ania (Tarnów)
Avatar użytkownika
czaczkes
 
Posty: 837
Dołączył(a): N, 27.02.2005 19:50
Lokalizacja: Tarnów

Re: Można

Postprzez Krystyna Janda N, 08.12.2013 09:38

Ja też lubię spotkania z tą popapraną Elżbietą. To był ciężki dzień wczoraj. Od rana mieliśmy próbę "Przedstawienia świątecznego" dodatkowo, a to już zaraz premiera. Czasem tak się układa, ze trzeba "wykonać" taki plan. No trudno. Ale mnie coraz ciężej. Reżyserowanie z graniem cowieczornym i szefowaniem fundacji, to za ciężko. Na szczęście wyprodukowaliśmy i dalej planujemy, wiele spektakli beze mnie. To mój cel. Początek przyszłego roku to "Miłość blondynki" Formana, w mojej reżyserii ale beze mnie, "Ich czworo" Zapolskej, w reżyserii Jerzego Stuhra i z Nim w obsadzie, ale ja nie gram, "Medea" z Australii w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron