HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. N, 03.11.2013 17:50

Kochana Sowus, urodzinowy dodatek muzyczny. Mariza z ubieglego piatku. Tylko nie wiem czy lubisz fado, ale to wlasciwie jest portugalska wersja "Mam chusteczke haftowana", tylko zamiast chusteczki mamy tu do czynienia z biala roza upuszczona pod nogi tanczacych.

"Colha a rosa branca
Ponha a rosa ao peito" (podnies biala roze poloz ja piersi). Mariza wlaczyla widownie do spiewania tego fragmentu....no tak sowie to wyszlo.

Rosa branca, Mariza

WSPANIALEGO!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez An-dora N, 03.11.2013 20:39

Grejsowus!
Urodzinowo, serdecznie Cie obsciskowuje!
I ode mnie tez muzyczny dodatek, AMJ, jestem jeszcze ciagle pod wrazeniem... I tu uklon w strone Malgosi z Depresji, ktora cynk dala, ze w Nederland taka wizyta! Dziekuje!

Badz zdrowa Malgos!
http://www.youtube.com/watch?v=8JYvZZH4rEg

Pozdrawiam cieplo wszystkie Druhny! Dawno mnie tu nie bylo, tak bywa...
Malenstwo ma sie dobrze, wlasnie podrozuje z Limy, gdzie w tym semestrze studiuje, na polnoc, w strone Amazonii, Ekwadoru. Taka tam sowie mala wycieczka. W razie, gdyby kogos interesowalo, jak JA sie mam - ehm... podobno nie ma glupich pytan... :P
U&U
Avatar użytkownika
An-dora
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pn, 18.09.2006 15:57

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 03.11.2013 20:54

Emciu, dziękuję bardzo, ja lubię rytmy iberyjskie, uwielbiam portugalski, choć ni cholery nie rozumiem, ale niektóre zgłoski brzmią tak zabawnie i zawsze wywołują mój uśmiech:-) A wszystko zaczęło się jeszcze w podstawówce, kiedy pokochałam Joao i Astrud Gilberto (no i gitarę).
Zazdraszczam takiej uczty i śpiewania po portugalsku!

Reniu, dziękuję!

A ja dzisiaj odpoczywałam po wczorajszych szaleństwach w Ogrodzie Saskim. Było pochmurno, wilgotno i nawet trochę padało. Liście pachniały oszałamiająco! Uwielbiam jesień!

Pozdrawiam wszystkich, dobrego tygodnia!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 03.11.2013 20:58

Andorciu, co za spotkanie! Miło Cię widzieć, dziękuję bardzo! A ja kurczę jeszcze tej płyty do tej pory nie przesłuchałam! Trzymaj się! Ale Maleństwo nosi po świecie.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Pn, 04.11.2013 18:44

Sowa ale super makijaż - taki bardziej wieczorowy :lol:
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Śr, 06.11.2013 00:12

Andorciu, Malenstwo, to juz stara wiara turystyczna! Na pewno siodmym zmyslem wyczuwa, jakby cos bylo nie tak! Trzymaj sie! A semestr to juz sie ma ku koncowi, co ne?

"Sama sowie zjedz zoledzie". CUDO! BUM!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Cz, 14.11.2013 12:08

Wszystkiego słodkiego dzisiaj życzy Albercia z Paryża.
Jak dobrze zobaczyć dawno niewidziane Druhny!

Obrazek
Fot. T.
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Wt, 19.11.2013 17:27

Hobbitu w slodkim raju dorbaldie.

Przed chwila w przydroznej cafejce zobaczylam takie same ciasteczka, tylko mniejsza ilosc, bo wiadomo Hamerykanki na nieustajacej diecie, nie to co rozpustny Paryz, hihi....No i te cisteczka tutejsze w roznych kolorach: fioletowym, zielonym, zoltym, rozowym...taka tecza.

Filmu pana Curtisa "About Time", zdecydowanie DruhnOM nie polecam, no chyba ze Kangurzycy i Andorci, bo z nizszej polki jest, ale fajnie sie oglada przy popkornie. Taki maloambitny film rodzninny do wielokrotnych powtorek.

About Time

Dobrego!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Cz, 28.11.2013 17:50

Witajcie ciemna noca, dokladnie miedzy 3 a 4. Wypisuje kartki swiateczne i znalazlam sie w kropce.
Grejsiu, do Ciebie pytanie. Czy w ubieglym roku wyslalam Ci kartke ze spiaca sowa na galazce ostrokrzewu? Kartka jest w kolorze kremowym w niebieskie gwiazdki, z czerwonym paskiem na dole w biale gwiazdki. Sowa ma niebieska glowe, na niej czerwona czapke w biale wzorki, rozowy brzuch w biale kropki i skrzydla w taki sam desen jak czapka. A, i napis: "It's a hoot knowing Someone Special like you!"
Bede wdzieczna za odpowiedz, bo w zyciu nie chcialabym wyslac Ci takiej samej kartki dwa lata pod rzad.
Sciskam serdecznie i spadam.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 30.11.2013 08:52

O masz, miesiąc prawie mnie nie było, wchodzę do HP, patrzę - Kangurzyca. Cieszę się jak ta gupia, a tu mnie wita załamka. Chcesz mnie dobić na koniec roku? Cholera jasna, no, nie pamiętam, jaką kartkę dostałam od Ciebie rok temu. Przyznaję się. Ale do czego ja się przyznaję? Do sklerozy. Znaczy pamiętam, że dwustronna była, z jednej strony miała kolorowy obrazek, a z drugiej życzenia, jakbym ją widziała :-) Ta niebieska głowa mnie zastanawia, bo chyba bym to wychwyciła. Od czego głowa może być niebieska? Od denaturatu. Nie pijam, ale widziałam kiedyś na żywo takiego gościa z niebieską twarzą, podchodzącą we fiolecik. Serio. Mógłby grać w filmach science fiction. I teraz są dwie możliwości: mogę sprawdzić (czytaj zrobić świąteczny porządek w szufladzie) albo umówić się z Tobą tak, że nie sprawdzam i Ty mi ją wysyłasz w ciemno, a ja się i tak ucieszę, jakbym ją widziała po raz pierwszy w życiu i nawet jak mnie potem podkorci sprawdzić czy coś, to nigdy się nie przyznam. Ewentualnie na wszelki wypadek możesz mi ją wysłać za rok. Przynajmniej nie będzie dwa razy z rzędu, tylko z roczną przerwą. A przepraszam, a co Ty tak wcześnie wysyłasz mi kartkę? Ludzie, listopad jest jeszcze! Tak, chcesz mnie dobić podwójnie, jak zawsze kartka od Ciebie przyjdzie w Barbórkę, a moja w Dzień Kobiet. Spadam po kartki, może zdążę przed Tobą!

P.S. Misiek szczęśliwie został wczoraj inżynierem. Druhny obmyślajO jak się teraz do mnie zwracać.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz So, 30.11.2013 16:49

gratulacje dla Miśka!!!! :P :D :P
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi So, 30.11.2013 19:40

gratulacje dla Mamy Miśka (dla Miśka też oczywiście) - a tak niedawno przezywaliśmy koniec szkoły średniej :lol:
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Rfechner N, 01.12.2013 11:15

Gratulacje Sowus dla Ciebie i Miska Pamietam jak moj Lukasz obronil inzyniera.Jak ten czas leci Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB N, 01.12.2013 15:40

Grejsiu, w takim ukladzie, w zwiazku z Twoja skleroza, dostaniesz kartke jw. Ale Cie zaskocze – tym razem nie na Barborke, bo w Barborke wysle. A ja w ogole nie mam sklerozy, w zyciu, nawet jesli kiedys twierdzilam inaczej. Phi. Prosze bardzo – kartka od Grejsowej, ktora dostalam w ubieglym roku, zamkne oczy i od razu ja widze: trzy choinki w kolorze miedzianym, takie tlo, a na nim wytloczone biale gwiazdki sniegowe, choinki podklejone bialym papierem, ktory wystaje dookola na jakis milimetr, to wszystko podklejone ciemnobrazowym blyszczacym papierem, ktory tez wystaje na milimetr, te trzy trojwarstwowe choinki na papierze w kolorze trudnym do nazwania, tym bardziej, ze niejednolity (brudny bialy z kropelka kawy z mlekiem?) z delikatnym motywm roslinnym z lewej strony i malymi wypuklymi blyszczacymi kulkami na calosci, a moze jest to material, bo troche postrzepiony, poza tym przyszyty dookola biala nitka (scieg prosty) do brazowej, ale juz nieblyszczacej kartki wystajacej na jakies dwa milimetry, to wszystko – trojwarstwowe choinki i dwuwarstwowe tlo – przyklejone na kartke wlasciwa w kolorze kremowym, pod choinkami i pod tlem przeciagniete zwykle cienkie szare sznurki zawiazana na kokardke z lewej strony kartki, koniec. I co, zdziwko wzielo. Grejsiu, czy to Ty swoimi paluszkami robisz takie male dziela sztuki? (Moge opisac jeszcze wielkanocna kartke-pisanke, no problemo.)
Glowa sowy niebieska od denaturatu? No jednak nie przyszlo mi to do glowy (ciagle w naturalnym kolorze). Ale za to przypomnial mi sie pewien dzentelmen, ktory po zakupie wlasnie denaturatu zrobil awanture ekspedientce, bo nie zapakowala mu tego wyrafinowanego trunku do papierowej torebki, tak jak wczesniej wina klientowi przed nim. Pare lat temu w Polsce to bylo. No co kurnaola, kultura musi byc dla wszystkich.
Grejsiu, a od czego moglby byc rozowy brzuch w biale kropki?
„Ludzie, listopad jest jeszcze!” – pisze Grejsowa 30/11. Wiesz co, Grejsiu, Ty sie moze obudz na tej galazce ostrokrzewu. Ja juz jestem w szale przedswiatecznym. Co prawda pod lodowke jeszcze nie zajrzalam, ale przewalilam juz pol domu do gory nogami. Bardzo lubie te Swieta, i w ogole ten czas. Wakacje, Boze Narodzenie, Australian Open (przewalajac dom, natrafilam na bilety na moj pierwszy AO, we wtorek, 17/01/2006 to bylo, az sie wzruszylam), w styczniu wyjazd do bazy (po raz piaty urlop w tym samym miejscu, ciekawe czy kormoran Malcolm bedzie, marzy mi sie emerytura w tamtych okolicach...)
Nie wiem jak Wam, ale mi ten rok minal wyjatkowo szybko, nie wiadomo kiedy, mozna powiedziec – znienacka. Moze dlatego, ze byl wyjatkowo intensywny, glownie to mialam bieg przez plotki. Przez to dalam ciala z urodzinami Druhen. A zawsze tu sie stawialam z zyczeniami i prezentami... WYBACZCIE. Ale na pewno wiecie, ze ja zawsze z calego serca wszystkiego co dobre. I STO LAT! :)
Matko inzyniera Miska, na Twoje opiekuncze skrzydla serdeczne gratulacje dla inz. Miska i Ciebie. Moje starsze dziecko zaliczylo wlasnie pierwszy rok studiow, a mlodsze ma mature w nastepnym roku (niedawno zdawala juz dwa przedmioty maturalne – jezyk polski i religie, wlasnie czeka na wyniki) i zero pomyslow, co dalej.
Padam, ide spac, dobranoc.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Wt, 03.12.2013 09:49

Dzień dobry wszystkim!
Emciu, tym razem coś w Sanoku, może Ktoś się skusi?

http://esanok.pl/2013/koledy-swiata-gra ... ewicz.html
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Śr, 04.12.2013 21:28

Maszmunku, Ktosie powiadomione, dziekuje! Sowus, noooooo....to co pijemy z tej okazji? O kurnaola, a toz Advent, jeszcze Bronia wpadnie na kontorle i bedzie rozroba! Pass passs...Usciski dla Miska!!!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Cz, 05.12.2013 23:15

DziękujeMY za wszystkie gratulacje!!!

Ja już nabieram przyspieszenia końcoworocznego. Zasuwam tak jak biegali w niemych filmach, kojarzą Druhny?

Kangurzyco, Twoje opisy kartek świątecznych, i to z pamięci, powalają mnie! Orzeszkowa ze swoimi opisami przyrody wysiada. Ale niestety, to nie są moje dzieła sztuki. Ale sztuką jest takie dzieła znaleźć :-) Od czego jest różowy brzuch w białe kropki? To banalnie proste - od opalania się przez durszlak (piękne słowo, dobre na nick, hihi). Ja też uwielbiam ten czas w roku, już od chwili, jak kończy się lato aż do Sylwestra. Potem AO, wiadomo, początek nowego sezonu. Już mam niedosyt meczyków, ale na szczęście jest młyn straszny, więc nie ma kiedy o tym myśleć. Za to skoki są, a nasi rosną w siłę! Sezon dopiero co się rozpoczął, a już nasz Krzysiu Biegun, nieznany wcześniej nikomu, w koszulce lidera :-) Wiatr płata figle, ale może dalej będzie lepiej.

Uściski!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Pt, 13.12.2013 07:56

Magiczny fortepian na dworcu kolejowym w Chicago. Co za pomysł! Ja chcę taki fortepian na Dworcu Centralnym natychmiast!!!

https://www.youtube.com/watch?v=D9BOTXFCpQA

P.S. Kangurzyco, wczoraj przyszły zabaweczki od Ciebie. Nie wiem, czy się powstrzymam przed wklejeniem niektórych, wybacz mi. Aaa, wszystkie, włącznie z kartką, widzę po raz pierwszy w życiu, także spoko. Kurczę, faktycznie wysłane w Barbórkę, co potwierdza wpis na kartce. Ciekawa jestem, jak wyglądają obchody Dnia Górnika w Melbourne. Dziękuję i uściski!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. So, 21.12.2013 16:42

Dobre Sowus! A ja proponuje cos w nastroju swiatecznym. Autentyczna przydrozna kompozycja audiowizualna, nie znam osobiscie tworcy ale moj kolega sie z nim przyjazni, wiec nie ma tam zadnego udawania. Swiatelka, muzyka i synchronizacja komputerowa, czyli przygrywka przedswiateczna. U&U, bo inaczej sie nie da! I jak DruhnOM mile swieta, niech Hobbitu nie kopiujO wzorcow zagranicznych, trzymajmy si siana i szopki!

co kraj to obyczaj
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Pn, 23.12.2013 19:33

zbliżają się najpiękniejsze i najbardziej kolorowe święta a przy tym rodzinne - życzę wszystkim stałym TU bywalcom i wszystkim zaglądającym sporadycznie oby nikogo oczekiwanego (lub nie) nie zabrakło przy wigilijnym stole, oby Mikołaj pamiętał o każdym i niech te święta niosą ze sobą radość
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne