Kubek i św. Antoni

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kubek i św. Antoni

Postprzez Sosna So, 06.07.2013 23:37

Droga Pani!
Wróciłam wczoraj z tygodniowej wycieczki po Szwajcarii ( Schweiz, bo w Kaszubskiej mieszkam), a dziś przeczytałam Pani cudny wpis z 1.07 i korespondencję. Uśmiałam się, co mi dobrze zrobiło - dziękuję!
Ja- jak chyba każdy- też od czasu do czasu czegoś szukam i mam taki system: najpierw pospiesznie szukam, potem myślę i przypominam sobie "drogę" (co robiłam, gdzie mogłam położyć),a potem dopiero proszę o pomoc św. Antoniego i ... znajduję. O kubku do tej pory nie słyszałam, ale też przy okazji wypróbuję ;) !
Moja wycieczka bardzo udana tylko zepsuł mi się aparat fotograficzny i bardzo żałuję, że nie uwieczniłam tylu wspaniałych widoków. Mam jednak nadzieję, że poznane na wycieczce koleżanki przyślą mi swoje zdjęcia.
Pozdrawiam i życzę wspaniałego wypoczynku,bo chyba jeszcze jest Pani na urlopie.
Sosna
 
Posty: 66
Dołączył(a): Cz, 26.02.2009 21:41

Re: Kubek i św. Antoni

Postprzez Krystyna Janda N, 07.07.2013 17:52

Miła Pani, niczego tak nie nienawidzę jak tego że nie mam aparatu. Ale teraz wszystko fotografuję telefonem i skończyło się. Choć podobno wychodzi aparat ,, który będzie robił zdjęcia takie jak te dawne z kliszy. Chyba tu bym się złamała. Ukłony i pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron