Pani Osiecka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pani Osiecka

Postprzez .A. Pt, 10.05.2013 16:38

Dzień Dobry Pani Krystyno,

Kilka dni temu oglądałam 'Rozmowy o zmierzchu i świcie', w których Pani Osiecka odpowiadała na pytania Pani Umer. Bardzo ciekawy, mądry, momentami zabawny wywiad. Pani Osiecka z charakterystycznym błyskiem w oku odpowiada i opowiada, a p. Umer w sposób nienachalny pyta. Swoją drogą uważam, że p. Umer miała świetny pomysł żeby coś takiego nakręcić (bo to chyba Jej pomysł?).
Ciągle odkrywam Panią Osiecką, ciągle się Nią zachwycam i sprawia mi to ogromną frajdę . :)
Chciałam zadać Pani dwa pytania związane z Panią Osiecką (oczywiście jeśli nie jest to zbyt prywatne).
Czy pamięta Pani pierwsze spotkanie z Panią Osiecką, jeśli tak to jak je Pani wspomina?
Gdyby miała Pani napisać jedno zadanie charakteryzujące p. Osiecką, to jakie by ono było?

Pozdrawiam życząc dużo zdrowia.
Agata
.A.
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz, 24.02.2011 17:48

Re: Pani Osiecka

Postprzez Krystyna Janda N, 12.05.2013 07:10

Kiedy spotkałam Agnieszkę pierwszy raz. Jak było? Nie pamiętam. Chyba Magda Umer przy szła z Agnieszką do mnie na kolację, jakoś tak. Było wtedy jeszcze wiele innych osób. A gdybym miała Agnieszkę schrakteryzować powiedziałabym słodko-gorzka. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja