Dobranoc...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dobranoc...

Postprzez Rinka Pt, 08.02.2013 23:28

Za każdym razem gdy czytam Pani dziennik, ciągle mnie Pani czymś zaskakuje. Nie mówię tu o tym co Pani pisze, bo jest zawsze bardzo ciekawe ale o tym, że na przykład zobaczyłam kiedyś taką zwykłą "palcówkę", która zdarza się każdemu, kto choć raz siedział przed komputerem i pisał na klawiaturze.

Aż się uśmiechnęłam, bo to znaczy, że nie pisze tego dziennika jakaś maszyna, ale żywy człowiek, który ma prawo do omyłki, nawet tak najdrobniejszej. Nie piszę to dlatego by Pani coś wytykać, broń Boże, ale żeby uzmysłowić sobie i innym, że znajduje Pani czas w i tak napiętym grafiku, by napisać to co w danej chwili Pani czuje, o czym Pani myśli. I tak się zastanawiam, czy ma Pani na te wpisy jakąś metodę? Np. robi to Pani przy śniadaniu, a może zupełnie inaczej, w czasie przerw na kawę, a może jeszcze inaczej, może pisze to Pani tuż przed snem, na tak zwane "dobranoc".

Więc życzę Pani dobrej nocy, choć może przeczyta to Pani jutro rano, albo pojutrze...albo nie wiem kiedy... Nie ważne...
Ja życzę Pani dobrej nocy, gdziekolwiek Pani jest i kiedykolwiek.
Miłego dnia też życzę, tak na dokładkę :)

Pozdrawiam
Basia
Avatar użytkownika
Rinka
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr, 03.08.2011 10:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobranoc...

Postprzez Krystyna Janda So, 09.02.2013 00:24

Wzajemnie miłej nocy, bo jest noc. A piszę kiedy mogę, poprostu. Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja