TOK FM - super

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

TOK FM - super

Postprzez Karmel5 Pn, 19.11.2012 17:46

Pani Krystyno!
Pani "kamyczki" wywołują lawiny i teraz zapewne też się stoczy, tym razem wśród reżyserów, o ile oczywiście tym razem będą na tyle blisko rzeczywistości aby się o tej rozmowie w TOKu dowiedzieć (sądząc po wielu spektaklach kontakt z rzeczywistością nie jest ich mocna stroną). Jest Pani jak dziecko w bajce "Nowe szaty cesarza" - i jest to jedyny głos tak silny, prawdziwy, odważny, oczywisty. Dzięki Bogu Pani to mówi. Od zawsze pamiętam Żuka Opalskiego, który większość wykładów zaczynał "O Jezu znowu byłem w teatrze...", coś w tym jest.
No i fajnie, że powstał facebookowy impresariat bo dzięki temu zrobiłam natychmiastową rezerwację na Danutę W. w Krakowie! A ja kiedyś właśnie o tym do Pani na forum pisałam - no i teraz korzystam!
To, że mówiła Pani o "forowiczach" jest bardzo miłe, faktycznie wchodzenie na forum to już taki "rodzinny" nawyk u wielu z nas.
Dziękuję bardzo i pozdrawiam najserdeczniej.
Ada Zołnierczyk
Avatar użytkownika
Karmel5
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz, 12.07.2012 15:38
Lokalizacja: Kraków

Re: TOK FM - super

Postprzez Krystyna Janda Pn, 19.11.2012 21:04

Serdeczności. Ciekawe co ja tam znowu nagdałam ? Ja tak gadam, gadam, gadam...śmieję się, przyjaźnie jakbym nie zauważała że to idzie na antenę....a idzie...ukłony niczym nie skrępowanej gaduły.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja