Ustawki, scenariusze, marionetki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ustawki, scenariusze, marionetki

Postprzez Kamil Grygorowicz N, 04.11.2012 17:49

Pani Krystyno,

Piszę do Pani, bo jestem pod wielkim wrażeniem dzisiejszej lektury dziennika. Proszę mi wierzyć, mimo, że pracuję jako dziennikarz od wielu lat, nigdy nie spotkałem się z równie trafną refleksją. Jej prawda może się wydać szokująca, ponieważ zapala reflektor nad sceną podczas prób do sztuki pod tytułem "Polski show biznes".
"Ustawki" celebrytów z paparazzi, kreowanie scenariuszy własnego życia na potrzeby mediów: doprawdy, czasem mam wrażenie, że to jak koszmar wyjęty z teatru marionetek.
"There no business like show business", lecz wydaje się, że dziś show biznes nie różni się niczym od innych, działających w niezwykle precyzyjny sposób, branż przemysłowych. Nie chcę być częścią tego odłamu. Podczas swojej drogi zawodowej spotkałem niezwykłych nauczycieli, autorytety, Panią i ludzi, których słowa uczyły nie tylko jak być profesjonalistą, lecz, co ważniejsze, człowiekiem. Daję słowo, wierzę, że te wartości mają większą siłę rażenia niż kolejny szokujący nagłówek w kolorowym piśmie. Jestem idealistą?
Być może...
Kogo ja oszukuję? :)
Jestem. Ale to nic nie zmienia.
Dobre myśli :)
Pozdrawiam,

Kamil Grygorowicz
Avatar użytkownika
Kamil Grygorowicz
 
Posty: 6
Dołączył(a): N, 04.11.2012 17:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ustawki, scenariusze, marionetki

Postprzez Krystyna Janda N, 04.11.2012 23:27

Syerdecznie pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja