Listy od Uli

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Listy od Uli

Postprzez ulka32 Cz, 30.08.2012 18:25

Witam serdecznie Pani Krystyno.
Zdecydowałam się napisać do Pani bo moja samotność przytłoczyła mnie zbyt mocno. Nie korzystam z portali społecznościowych i nie wiem czy umiałabym rozmawiać z ludźmi. Urzekła mnie Pani wrażliwość i siła, której niewątpliwe brakuje w moim życiu.Podziwiam Pani odwagę...Uciekam przed obłudą świata i nie godzę się na bylejakość mojej codzienności.Jestem mamą dwóch wspaniałych córek. Przez chorobę jednej z nich na wiele lat musiałam zrezygnować z pracy. Dostosowując się ciągle do innych zgubiłam po drodze siebie. Wydaje mi się, że już za późno na to by spełnić marzenia i szukać spełnienia dla samej siebie. Mieszkam w dość mało ambitnym społeczeństwie. Nie wpływa to dobrze na zbieranie odwagi...do życia.Siedząc w domu nauczyłam się robić anioły, szyć zabawki,ozdabiać decupagem przedmioty, malować a nawet robić na drutach :D. Teraz marzy mi się własna galeria. Może kiedyś mi się uda i wyjdę z domu. Jedynym miejscem gdzie szukam wytchnienia jest Teatr Polski w Bielsku-Białej.Uciekam tam czasem i zapominam o tym co za mną. Na chwilę przenoszę się w świat tak inny i tak bliski.Marzyłam kiedyś by śpiewać. Całymi dniami słucham poezji śpiewanej...Ale to marzenie nigdy się nie spełni. Już chyba za późno...Nawet jeśli Pani tych listów nie przeczyta cieszę się, że mogę po prostu pisać...Tak jest łatwiej. Moi znajomi nie bardzo rozumieją mój świat...trochę głębszych myśli i uczuć...Pozdrawiam serdecznie... Ula
ulka32
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 30.08.2012 18:04

Re: Listy od Uli

Postprzez Krystyna Janda Cz, 30.08.2012 22:17

Życze Pani spełnienia marzeń. List pani świadczy ze zupełnie nie zagubiła Pani siebie wręcz odwrotnie. Niech pani tylko walczy o siebie a wspaniałe córki pomagają. . Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja