Przepraszam ze zasmiecam Pani forum

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Przepraszam ze zasmiecam Pani forum

Postprzez tess So, 17.12.2011 20:27

Ale nie bardzo potrafilam dostac sie aby odpowiedziec w poprzednim ‘post’


Jestem naprawde zaszczycona Pani odpowiedzia. Nie chodzi tu oto ze jest Pani slawna osoba. Fakt, ale to akurat nie jest tu wazne. Naprawde, mialam na mysli to ze jest wielka przyjemnoscia Pania poczytac. Nie slynna Pania Jande ale czlowieka ktory inspiruje, daje cos do przemyslenia i co wazne ma fantastczne podejscie do slabosci , ‘’zlych momentow’' i zwatpien.

Nie wiem czy sie Pani zmienila. Mam nadzieje ze tak bo zycie tego wymaga i niestety do tego zmusza. Natomiast, prosze nie myslec ze Pani nie ma nic do zaoferowania w swoim dzienniku. Jest bardzo latwo byc beztroska, optymistyczna i pelna humoru. /przynajmniej na zewnatrz/
Natomiast inspiracja, ciekawe mysli, motywacje I spostrzezenia sa bardziej duzo cenione /moze nie przez brukowce/ ale o tak ‘normalnych' ludzi.

Bardzo dziekuje i zycze Pani , rodzinie: Szczesliwych Swiat i Sylwestra w szlafroku ale z mama.

Aha, no i moze sukcesow w 2012 /ale tak tylko troche/ bo bardziej zycze Pani spokoju i szczescia. Tutaj sobie prosze dodac w myslach cos osobistego - bo tylko Pani wie na czym ono polega.

A

PS I jeszcze raz dziekuje za to ze Pani sobie gdzies tam 'clika po Internecie' a ja moge sobie Pania poczytac.
tess
 
Posty: 72
Dołączył(a): Pt, 16.12.2011 18:41

Re: Przepraszam ze zasmiecam Pani forum

Postprzez Krystyna Janda So, 17.12.2011 22:18

Dodałam sobie w myśli...bardzo dziękuję. Wszystkiego Dobrego Roku.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja