Mała Ojczyzna

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Mała Ojczyzna

Postprzez AnnaMaria Cz, 01.09.2011 13:36

Droga Pani Krystyno!
Jestem dwudziestoletnią studentką, mieszkającą od urodzenia w naszej wspólnej Małej Ojczyźnie, Milanówku. Ogromnie jestem szczęśliwa i bardzo, bardzo dumna, że taki wspaniały Człowiek, jak Pani, mieszka w okolicy. Kocham to miasto z całego serca, nie chcę się z niego wyprowadzać, i mam nadzieję, że dla Pani jest to też miejsce z dobrymi fluidami. Ostatnio coraz częściej odwiedzam Polonię i OCH-Teatr i wychodzę szczerze zadowolona i szczęśliwa. Czego chcieć więcej od teatru, jeśli człowiek wychodzi z niego z głową pełną marzeń, a równie często zadumy? Dajecie radość już od przekroczenia progu drzwi wejściowych, która to radość trwa jeszcze długo, długo potem. Moim kolejnym marzeniem, choć może marzeń nie powinno się publicznie wymawiać, jest spotkanie Pani i osobiste podziękowanie za wszystko. Żywię nadzieję, że kiedyś mi się to uda, jeśli nie w teatrze, to może w Milanówku... :-)

Pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie, życzę dużo sił i zdrowia i dziękuję za wszystko!!!

Z poważaniem,
Anna Maria
AnnaMaria
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 01.09.2011 13:13
Lokalizacja: Milanówek

Re: Mała Ojczyzna

Postprzez Krystyna Janda So, 03.09.2011 08:40

Bardzo mi miło. Pewnie się spotkamy, ja często bywam i na targu i w "city" i tez uważam ze Milanówek to moje miejsce, choć wczoraj jechałam do warszawy 2 godz 17 minut z powodu trzech budów po drodze i dwóch wypadków. Opony kupowałam w tym roku już dwa razy, bo zawsze coś zostawią ci robotnicy na drodze, niech tam, jak kocham to się nie liczę z kosztami, jak mawiał mój ojciec. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja