„Piosenki” w Och-Teatrze to jest to!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

„Piosenki” w Och-Teatrze to jest to!

Postprzez Magnolia Wt, 16.02.2010 00:41

Droga Pani Krysiu,

Napisała mi Pani, że ten koncert będzie trudny
A obawy okazały się w zupełności niepotrzebne, to znaczy.. dla mnie.. w odbiorze było fantastycznie. Wspomniała Pani o obrotowej scenie.. wcześniej pomyślałam sobie, że przydałoby się Pani krzesło obrotowe.. :wink: ale scena byłaby lepsza, bo obroty wolniejsze.. :wink:

Pani dzisiejszy koncert był wyjątkowy, konieczność „obsłużenie obu stron” dodała całości swoistego uroku. Zachwyciła mnie znacznie rozbudowana część koncertu: Pani opowieści i anegdoty. Zdecydowanie dzisiejsze PIOSENKI różniły się od tych uprzednio przeze mnie widzianych. Miały w sobie jeszcze więcej pogodności i lekkości.

Mówiąc jednak stricte o piosenkach, to cóż.. niezmiennym jest to, iż „Wariatka” wyrywa me serce,
To jest to” jest cudowne, zwłaszcza w kontekście nagrania na płycie, na koncercie jest „bardziej żywe”… „niestety” zaraz potem następuje „Jeśli ty nie istniałbyś”, „Parasolki…” i „Jak ten śnieg pada
i tonę w fali smutku… A przecież „Jest fantastycznie!”, mimo że czasem mi się wydaje, że jestem
Na zakręcie”..

Dziękuję najpiękniej za dzisiejszy koncert. Mam nadzieję, że "Piosenki" będą nie tylko stałym „punktem programu” Och-Teatru, ale i częstym!

Obrazek

Oczywiście dzisiejsze Pani „Piosenki z teatru” uruchamiają we mnie falę egzaltacji: wyglądała Pani olśniewająco, wspaniale Pani opowiadała (cudowne anegdoty /"powiedziałaś słowo na K!" - urocze!/ wzbogacone o nowe opowieści z ogromną dawką Pani niesamowitego humoru, bo „ta Polka ma poczucie humoru”) oraz fenomenalnie Pani śpiewała (Pani interpretacja, śpiew, głos sprawiają, że me serce i moja dusza są poruszone do głębi!). Była Pani niesamowita! Tornado a nie "Najbardziej leniwa dziewczyna
w mieście
"! :wink:

Wczoraj tak Pani słuchałam opowiadającej o tych spektaklach, o "Białej bluzce", "Marlenie Dietrich"
i "Kobiecie zawiedzionej".. i żałuję ogromnie, że ich nie widziałam :(
Ale.. no niestety... nie ten czas.. Na szczęście mogę choć po części poczuć ich klimat, słuchając/oglądając "Piosenki z teatru".

Kłaniam się.. i mam pytanie - zaśpiewa Pani PIOSENKI w kwietniu? Bardzo proszę o ponowne ich znów zaśpiewanie ;-)

Ps. Jutro zobaczę koncert pani Edyty Jungowskiej, którą bardzo lubię. Jej recital miałam okazję oglądać w Teatrze Studio w 2005, jestem więc bardzo ciekawa ochowej jego wersji..
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: „Piosenki” w Och-Teatrze to jest to!

Postprzez Krystyna Janda So, 20.02.2010 12:50

Ach te tulipany. Już niedługo będzie ich dużo, dużo....Dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja