Tutuł

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Tutuł

Postprzez AgaNowak Wt, 01.09.2009 20:09

Witam panią serdecznie!
Pani taka zmęczona, a jeszcze budzą o 3.00 w nocy... :evil:
Gdybym mogła, to bym się wyspała za Panią! :oops:


Mój plan lekcji to katastrofa, codziennie od 8.00-16.coś , chyba zwariowali, przecież w klasie maturalnej powinno być mniej godzin! A trzy razy w tygodniu powinnam się rozdwoić, bo lekcje do 16.40 np, a od 15.00 mam kurs z historii sztuki!! :cry: i jak to zdać...
A tak na marginesie, to już trzeba ustalać co ze studniówką, a ja od razu przerażona, bo na 1000% nie będę miała z kim iść, i w ogóle bez sensu :(
Ale wracając do tematu, pamiętam takie zdanie, z którejś Pani książki: "Może to szalony pomysł, ale tylko takie warto realizować."
Od razu przyszło mi to do głowy, jak zdecydowałam, że w to pół roku się przygotuję do rozszerzonej matury z historii sztuki i j.polskiego będąc na profilu ekonomicznym :oops: I poza tym nie chcę rezygnować, ani z tego mojego amatorskiego teatru w domu kultury, ani z chóru, ani z takich spotkań z dzieciakami, które prowadzę, ani w ogóle z niczego. I nikt nie wierzy, że tak się da.
I chociaż nie ma ani jednej osoby, która mnie popiera, to za każdym razem sobie myślę o Pani, bo Pani potrafi tak żyć intensywnie, do utraty tchu... I jest dla mnie Pani wzorem i jedyną nadzieją na to, że uda mi się wbrew wszystkim i wszystkiemu iść pod prąd i dojść... gdziekolwiek...
Tyle razy już to wszyscy Pani mówiliśmy i ja muszę to znowu powiedzieć, jak to dobrze, że Pani jest :oops:

Obrazek


Naiwna, ale najlepiej doradzi.
Słaba, ale udźwignie.
Nie ma głowy na karku, to będzie ją miała.
...
Nie wie po co ta śrubka i zbuduje most.
...
Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona.
Ależ nie, tylko trochę, bardzo, nic nie szkodzi.




Przesyłam Pani całe moje pokłady nadziei :) Chociaż w taki wielu aspektach mojego życia, taką Nadzieją, jest dla mnie Pani. Niesamowite. Świat zwariował. Albo ja?

Obrazek

P.S. Na jednym ze zdjęć to Pani syn? :oops: :oops:

P.S.2 Znalazłam Wodospad Niagara zima 1911... Ciekawe, czy to prawda.

Obrazek
Avatar użytkownika
AgaNowak
 
Posty: 16
Dołączył(a): Śr, 24.06.2009 18:48

Re: Tutuł

Postprzez Krystyna Janda Śr, 02.09.2009 06:57

Jako to czy to prawda? Rok czy Niagara czy zima?
Tak to mój syn. Wytrwałości, niesłabnącego apetytu na życie życzę. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja