W ogrodach u Poznańskiego ...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

W ogrodach u Poznańskiego ...

Postprzez Agnieszka G. N, 21.06.2009 14:08

Witam Pani Krystyno,

Wczoraj było FANTASTYCZNIE, CUDOWNIE !!!!! To był niezapomniany wieczór ! Tryskała Pani energią ( nawet prawy głośnik i lewy "odsłuch" nie dały Pani rady ), radością ...Myślę, że widownia to też czuła i graliśmy na jednej nucie zasłuchani w niezapomniane piosenki w Pani interpretacji ... Przyznam się w sekrecie, że na ten wieczór miałam zarezerwowane bilety na koncert w Filharmonii Piotra Anderszewskiego, ale bojąc się zdążę do Pani ... zrezygnowałam. I było warto, och jak było warto !!!! Znam wszystkie piosenki na pamięć, ale ich odbiór na żywo ( już po raz drugi ) i Pani rozmowa z widzami sprawia, że ten koncert można oglądać i słuchać wielokrotnie. Tyle wzruszeń, uśmiechu, jednym słowem REWELACJA !!! Dobra, co ja mówię, znakomita marka, czyli Pani nie potrzebuje reklamy, czego dowodem wczorajsze tłumy zaczarowanych słuchaczy ...

W ten weekend nie mogę się z Panią rozstać. Zaraz wsiadam w samochód, żeby o 20.00 być w Polonii i obejrzeć "Szczęśliwe dni". Pewnie w drodze będą mi towarzyszyć "Piosenki z teatru" i "Dancing".

W lipcu pójdę jeszcze do Manufaktury obejrzeć oba spektakle Polonii, a 2-go sierpnia zabieram Rodziców do W-wy, jedziemy zobaczyć "Grube ryby". Dziś odbiorę bilety.

Pani Krystyno, po raz kolejny chciałabym Pani podziękować za to, że Pani jest, za to, co Pani robi i oczywiście za Teatr Polonia. Tak trzymać ! Na szczęście przesyłam zdjęcie wczorajszego znaleziska ...

Pozdrawiam najserdeczniej i do zobaczenia,
Agnieszka
Koniczynka.jpg
Agnieszka G.
 
Posty: 24
Dołączył(a): N, 08.03.2009 16:25

Re: W ogrodach u Poznańskiego ...

Postprzez Krystyna Janda Pn, 22.06.2009 07:00

Dziękuje. Wie Pani że ja ze dwa razy dostałam czterolistną koniczynkę oprawioną w ramkę, zasuszoną , ale jak zajrzałam czwarty listek był przyklejony skoczem. W obu przypadkach!
Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja