HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Cz, 09.04.2009 16:48

Cze w przerwie po polnocy. Kurcze, jak mi sie rece zmachaly od tego wywijania szmata! U mnie tradycyjnie dom w proszku, co dwa tygodnie temu juz sie zapowiadalo, rownie tradycyjnie zreszta. Jejku, jaka ja jestem tradycyjnie niezorganizowana... Tak ze nie martw sie, Grejs, chyba jeszcze nie wyjde na prosta.

Teremi w czwartek napisala: „Kangurzyco mam nadzieje, że nie wszystkie (dop.: czekoladki) od razu zostały pożarte - wydzielaj sobie i rodzinie po jednej, to na dłużej starczy przyjemności”.
Teremi, tak wlasnie chcialam zrobic, nie inaczej, jak bumcy-dydy, z naciskiem na ‘rodzinie’. To tylko Kulturalne pozbywaja sie pokus, ulegajac im. Ja je zwalczam, az sladu po nich nie ma. W sobote rano z kilograma zostalo osiem pokus. Pestka, rozprawilabym sie z nimi przy jednej kawie. Niestety, popelnilam kardynalne bledy: 1) zostawilam je w szafce na widoku, 2) wybylam na dluzej z domu. Wracam nocna pora, a na stole w kuchni puste pudelko po pokusach. Zagladam do szafki, a tam na widoku jedno serduszku w rozowym pozlotku. Az sie zatrzeslam ze wzruszenia! Tylko ze wzgledu na pozna pore i ogolne zmeczenie, przesluchanie przelozylam na niedziele. Podejrzany byl tylko jeden, od razu trafiony-zatopiony:
- Piotrek, kto wyjadl czekoladki?
- Mama, przeciez bylo tylko kilka, zostawilem ci jedna...
- Wiem! Osiem! No wlasnie...
- Mama, ide na trening, tato czeka w samochodzie...
Z dystansu, po wygranej w sumie bitwie mysli mam jednak calkiem niewesole. Bo nastapilo zderzenie barbarzynstwa ze sztuka. Teraz to widze. Juz wiecej nie bede. Ech, gdyby dalo sie cofnac czas i przywrocic caly kilogram pokus do istnienia...
Tu mozecie ze mna powspominac:
http://www.corneportroyal.be/ProductsEn/pralinesen.php

W Polsce pewnie znane i dostepne, wiadomo – Europa!, dla mnie przeciwnik luksusowy, ze tak powiem. Poprzednie – Godiva (wygladaly tak: http://www.godiva.com/godivaCollection/ ... guide.aspx),
widzialam w David Jones, takim tutejszym sklepie-magazynie, co ma wszystkie inne pod soba. Ale nie lezaly na polkach z innym czekoladowym pospolstwem, tylko w szklanej szafce z temperatura ustawiona na 16 st. (Jakby aircon nie wystarczyl!) Pewnie fanaberie producenta, co by kuszace arty nic nie stracily na jakosci.

Grejs: „Kangurzyco, zastanawia mnie jak te czekoladki doleciały do Ciebie w całości i to w takie gorąco. (...)Weź i mnie oświeć, bo może ja czegoś nie wiem, albo Ty lodówkę wzięłaś za styropian”.
Grejs, dolecialy w calosci, nic sie nie rozpuscilo. Po glebszej zadumie wychodzi mi, ze to mogla byc lodowka ze steropianu.
Wiesz co, Grejs? Kurcze, wzruszylas mnie tym swoim jajem-emblematem. „To byly piekne dni, po prostu piekne dni...” Znasz taka piosenke? A w ogole to wiedzialam, ze sie pojawisz w HP. Znak mialam. Smiej sie, smiej na zdrowie. We czwartek rano wspomnialam Cie tu tesknym slowem, wieczorem wychodze na podworko, co by pranie rozwiesic, a na moim wieszaku Twoja kolegowa cwiczy wytrzeszcze w najlepsze. Prosze bardzo – pamiatka z tego spotkania:

Obrazek

Obrazek

Zdjecia nie za bardzo (Stary robil. „Kurcze, bo nie chcialem z lampa...”, „Kurcze, trzeba bylo wziac statyw...” Stary-baletnica – znacie takiego?), ale chyba ja rozpoznajesz, co? Siedziala niewzruszona i napuszona dosc dlugo, dala noge dopiero po sesji zdjeciowej. (Bez statywu!)
Grejs, slowami: „Ja znikam na troszkę dłużej niż zwykle.”, wbilas mi noz w samo serce i jeszcze zakrecilas. Ale rozumiem, jak bumcy-dydy, rozumiem. Jak sama wpadlam do Rowu Marianskiego, to nie moglam ni reka, ni noga. Tylko badz, co?

Emcia, dzieki za foki. Bardzo lubimy, bo Stary tez, spotykac zwierzeta w naturze. Czlowiek, znaczy sie my, cieszy sie, ze nie wszystko jeszcze zniszczone, zadeptane, wybetonowane, przetrzebione, wybite..., ze ciagle jeszcze tyle miejsc, gdzie czuc potege i dzikosc natury. A foki spotykamy tu chyba na kazdych wakacjach. Na najblizszych, za osiem miesiecy beda w takich ilosciach jak na Twoich zdjeciach. Bo Kangaroo Island, jak sama nazwa wskazuje, to foki, lwy morskie, male pingwiny, possumy, koale, pelikany... no i kangury tez. Mamy nadzieje, ze przez siedem lat niewiele tam sie zmienilo.

Sciana bez podium? Oj, Sciana, Ty to pocieszna jestes.
Walkowaniem Tataraku na Forumie w ogole sie nie wkurczenkowuje, bo przestalam czytac. Co i Tobie dobrze radze.

W temacie Wielkanocy kilka dni temu Ola zapowiedziala:
- Tata, w tym roku nie szukam jajek.
- ???
- Nie musisz wstawac o szostej.
Cos sie konczy, cos sie zaczyna... Andorciu, nieustajace glaski ode mnie.

No i zrobilo sie dobrze po pierwszej. Sprawy zalegle w dalszej przyszlosci. Spadam do lozka, bo przeciez nie do szmaty.

Radosnych, spokojnych Swiat, dobrego odpoczynku, wiosny za oknem, w sercu, w glowie... Tego Wam zyczy Kangurzyca.

Ps. KURCZE, Grejs, a moze to bylas TY?! Nie, przeciez bys do mnie zahukala.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Cz, 09.04.2009 18:13

Kangurzyco szczerze w kwestii czekoladowych dóbr współczuję, wiem jak to jest, jak odkłada się te najlepsze na później już, już się nastawiasz że za chwilę będą Ci się w ustach te dobre rozplywały, lub wielkopańskim gestem poczętujesz bliźnich a tu... nic - pustka i tylko się sreberka ostały a jak czekoladki niepozawijanie to i nawet nie ma sreberek.
Całe szczęście, że było ich tylko kilka, że zbyt długo nie musiałaś łudzić się iż zostały przez pomyłkę położone w innym miejscu, że od razu znalazł się winowajca, bo gdyby Piotrek od razu się nie przyznał to jeszcze być może byłabyś narażona na koszta wynajmu detektywów, badanie linii papilarnych no a życie z nadzieję, że może jest gdzieś to dobro zapomniane, zagubione, samotne powoduje dodatkowy stres. Stres, którego i tak nie brakuje, bo po każdej zjedzone czekoladce rodzi się w tyle głowy myśl o dodatkowych dekagramach tu i tam. Teraz to się do urlopu na plaży nie musisz tymi dekagramami martwić a na Biedronie to raczej nie robi wrażenia.
Teraz to już pozostaje tylko marzenie o nowej dostawie, czego Ci z całego serca życzę

Emcia no takie widoki i taki harem - taki Pan fok to musi mieć świetny urlop, święta nawet z porządkami tyle foczyc sobie w mig poradzi
dzięki za dokumentację fotograficzną

Ściana wyciagaj urlopikowe podium, bo jak to urlop bez "podiuma"? tak sie nie da a deklarację zdjęciową powiekszyłam, wydrukowałam i wisi u mnie na ścianie - co oczy otwieram to widzę

no nic muszę się zacząć zastanawiać jak bezbolesnie przetrwać okres przedświąteczny

ciekawe czy Pan Fok pamięta oczy tylu swoich pań

„Pamiętam twoje oczy”

Twych przenajsłodszych pieszczot
Nigdy, przenigdy nie zapomnę,
Ani twych ust gorących,
Ni słów miłością tchnących.

Pamiętam twoje oczy dzikie,
Z rozkoszy nieprzytomne,
Rozwarte i ogromne,
Tak, jak by to było dziś.

Minęło wiele już lat,
Lecz został wspomnień tych ślad,
A choć przez długie te chwile
Kobiet już tyle do mnie szło,


Dziś nie znam żadnej z nich,
Nie wracam myślą do kochanek mych,
Bo choć miałbym ich sto,
Lecz to wszystko nie to.
(Muz. Zygmunt Karasiński słowa: Stanisław Biernacki (Tadeusz Stach) z repertuaru Mieczysława Fogga)
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Bromba Cz, 09.04.2009 21:54

Kochane HP! Ja juz obiema nogami w Triduum, ale spieszę złożyć Wam najlepsze życzenia wielkanocne - dużo święta w święcie! I zdrowia, zdrowia, zdowia, bo jakiś deficyt wokoło. Zostawiam pachnący stroik (kupiony, żeby nie było - tylko palemka i jajko moje) i piosenkę od czapy, starą jak świat, która znienacka rzuciła mi się na uszy. Ściskam, całuję, ukłony posyłam :wink:

Obrazek


AMULET

Wytnij we mnie amulet
pierwszego słowa tak
żeby przez moją skórę
przefrunąć mógł jak ptak

ziemi słońca i chmury
czasu nocy i dnia
wytnij we mnie amulet
twego oddechu ślad

gdyby były same piękne chwile
nie wiedziałbym że żyłem

sprowadź na mnie godzinę
każdą dobrą i złą
a odkryję nowinę
gdy uchylisz swą dłoń

gdyby były same piękne chwile
nie wiedziałbym że żyłem

RAZ DWA TRZY

http://nr.uno01.wrzuta.pl/audio/grU3ENl ... ego_skarba
Ama et fac quod vis.
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Re: HYDE PARK

Postprzez Ściana Pt, 10.04.2009 10:18

Cze HalYnko!

Wywiad z KJ - Viva
oraz
Galeria zdjec

Z gory uprzedzam, ze sztucznie sie izoluje i nie mam zielonego pojecia, czy te linki pojawily sie w innym forumowym temacie czy tez nie... Taki lajf.

Swiatecznie macham do Druhen oraz Panstwa!
Albercia zastanawia sie co bylo pierwsze: wielkanocne jajko czy kura?
HobbitU wsjo rawno, byle zlapac zajaca z koczelady.
Wszystkiego dobrego, wiosennego, swiatecznego...

PS Druhny widzialy te unikatowe cuda na zdjeciach na Marginesie? Emigracja, kuzynka Alberci, dorbaldie padla z wrazenia...
PS # 9 Emciu, zdjecia oceanu jak zwykle TERAPEUTYCZNE, dziekuje! Miod na zmeczone serce...
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Re: HYDE PARK

Postprzez kmaciej Pt, 10.04.2009 16:49

Pozdrawiam z kuchni gdzie gotuje mieso na moj pierwszy w zyciu pasztet. Dzieki Sciana za wywiad
, widzialam go w korespondencj ,ale nie poradzilam sobie z powiekszeniem scanu . Mnie nic nie wkurczenkowuje , mnie wiele rzeczy zdumiewa (foczki miedzy innymi - dzieki Emcia).
Teraz lece zagniatac ciasto na mazurki. Placuniu beda w/g Twojego przepisu a z bialek zrobie rolade
w/g przepisu z Kwestii Smaku. Dziekuje za wszyskie swiateczne akcenty i zyczenia . Ja tez Wam zycze zdrowych , spokojnych i radosnych Swiat oddalam sie do realu .
kmaciej
 
Posty: 421
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 02:13

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Pt, 10.04.2009 17:15

Cze Druhny, miedzy praniem a polskim sklepem. Upieke cos wieczorem. Wogole mnie w tym roku nie rusza wlasna slamazarnosc, phi.

Lubie jak KJ mowi o waznych sprawach. Tym bardziej, ze malo pisze teraz w dzienniku. Dzieki za link Scianu. Ladnie wyglada na tych zdjeciach, ne? Kropka.

Hihi, Kangurzyco, u mnie tez po wielkanocnym kroliczku. Przebywam sowie bowiem w najlepsze w lazience, a tu J. i W. wala z calych sil w drzwi.
oni-mamo, mozemy wejsc?
ja-nie
oni-mamo, a te zabawki w samochodzie to kiedy wlozysz do plastikowych jajek
ja-???(o kurnaola, znalezli "zabawki")
ja-za grzebanie w samochodzie macie wielka w-czape! Co wy tam WOGOLE robiliscie?!
oni-mamo, szukalismy pilki!
oni-mamo, a mozesz nam dzisiaj po rowno dac te zabawki?
ja-NIE! Zabawki przyniesie kroliczek! BUM!
oni-mamoooooo!
ja-poszli do pilki!

Moje drogie dziekuje za wszystkie zyczenia. Zycze Wam zdrowych spokojnych Swiat Wielkanocnych.
Obrazek
(to kawalek szkoly moich dzieci, tecza troszku slabo widoczna ale jest, przyrzekam!)
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez placunio Pt, 10.04.2009 23:02

Kochane HP,
bądżcie zdrowe i radosne na i po Świętach!
wiosennych, kolorowych, pachnących Świąt!
Wszystkiego dobrego dla Waszych bliskich!


Rzadko tu sie odzywam, dziękuję za wszelkie dobra, którymi się z nami dzielicie, za ogrody, tęcze,
foki, oceany, za opisy tego co macie wokół siebie - fajnie jest, że mogę być tam z Wami!

zostawiam Wam Antosię z Łysych
Obrazek
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi So, 11.04.2009 08:09

wszystkim co
wiosenne
najlepsze
świąteczne
radosne
zdrowe
szczęśliwe


Obrazek

"Święta tuż, tuż"

Kwa, kwa, kwa! Kto to idzie? Kaczuszka maleńka.
Ta żółciutka i słodziutka, z cukru caluteńka.
Dokąd idziesz kaczuszko? Powiedz mi na uszko.
Do koszyczka, do ślicznego, pięknie dziś przystrojonego.
Zaraz wskoczę tam i już,
bo Wielkanoc jest tuż, tuż!

Pi, pi, pi! Kto to idzie? Kurczaczek cukrowy.
Mruży oczy, dumnie kroczy, dzióbek ma różowy.
Dokąd idziesz kurczaczku? Powiedz mi na uszko.
Do koszyczka, do ślicznego, pięknie dziś przystrojonego.
Zaraz wskoczę tam i już,
bo Wielkanoc jest tuż, tuż!

Kic, kic, kic! Kto to idzie? Zajączek malutki.
Z cukru cały, śnieżnobiały, bardzo wesolutki.
Dokąd idziesz zajączku? Powiedz mi na uszko.
Do koszyczka, do ślicznego, pięknie dziś przystrojonego.
Zaraz wskoczę tam i już,
bo Wielkanoc jest tuż, tuż!

Cicho sza! Kto to idzie? To baranek przecież!
Najpiękniejszy! Najważniejszy! Wszyscy o tym wiecie.
Dokąd idziesz baranku? Powiedz mi na uszko.
Do koszyczka, do ślicznego, pięknie dziś przystrojonego.
Zaraz wskoczę tam i już,
bo Wielkanoc jest tuż, tuż!

Tup, tup, tup! Kto to idzie? To moja siostrzyczka.
Malowane jajka wkłada prosto do koszyczka.
Dokąd idziesz siostrzyczko? Powiedz mi na uszko.
Prędko, prędko! Mama wola! Już idziemy do kościoła! Czas pokarmy święcić już,
bo Wielkanoc jest tuż, tuż!
(sł. B. Kołodziej, muz. J. M. Legocki OSA)
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz So, 11.04.2009 17:53

Obrazek
Obrazek


Najlepsze życzenia!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez Marysia So, 11.04.2009 20:58

Wszystkiego dobrego w te świeta zmartwychwstania Pańskiego, dla kukających tu. Alleluja.

Ja, podobnie jak Kangurzyca , ucieszyłam się z grejsowego jaja!
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaES So, 11.04.2009 22:28

Obrazek
Spokojnych i radosnych Świąt
Avatar użytkownika
MarysiaES
 
Posty: 250
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 11:12

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. So, 11.04.2009 23:11

Kic, kic, kic! Kto to idzie? Zajączek malutki.(czary mary, zajaczek juz jest zara bedO jajka w trawie. Czili Wielkanoc made i Hameryka! Jakie palmy, jakie pisanki, kazdy przyzwoity Hamerykanin wie, ze w Wielkanocy chodzi o czekoladowe jajka, hihi. Moze byc Godiva, czek, Kangurzyco moja prawie ulubiona marka, hihi, bo my tu maMY lepsze, lokalne....Scianu, Druhna zda relacje z Wielkanocy made in Korea, pogiliamy!)

Z cukru cały, śnieżnobiały, bardzo wesolutki.(ani z cukru ani snieznobialy jeno kudlaty Hobbitu w przebraniu, phi. Czek, widze zajaczka mysle Hobbitu.)

Dokąd idziesz zajączku? Powiedz mi na uszko.(idzie pohasac na lewo i na prawo! Nie samymi jajami zyje zajaczek!)

Do koszyczka, do ślicznego, pięknie dziś przystrojonego.(nie mam sily na przystrojenie koszyczka. Przystrajanie powierzam w tym roku moim dzieciOM. Hihi, dlatego nic nie bede wklejac! AVE!)

Zaraz wskoczę tam i już,(pozdawiam wszystkich wskakujacych do Halynki! Macham scierkOM!)

bo Wielkanoc jest tuż, tuż!(tak jest u mnie Wielkanoc oficjalnie sie rozpoczela. Prosze nie zagladc pod lodowke!)

Obrazek
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez An-dora N, 12.04.2009 01:36

Czolem MUHP!
Wiec sO swieta! W razie gdyby ktos nie zauwazyl, sO! Jaja lezO w koszyczku na stole, zajaczek hyca tu i tam, sernik upieczony (niestety moj jakosi nie teges tegoz roku, mieciuchny jakis - trudno, jak sie nie ma co sie lubi ... itd), wiec stwierdzam glosno i publicznie - Wielkanoc jest! Ale nic nowego tu nie oglaszam, jak widze, wszystko juz bylo... Zajaczek byl, jajeczka byly, baba wielkanocna byla, kwiaty przepiekne i jeszcze wiecej jajeczek !
Wrzucam wiec swiateczny akcent z "moich" stron i zycze Wam dobrych Swiat, niezaleznie, jak macie pod lodowkO!!!

Obrazek
Dobranoc!
Avatar użytkownika
An-dora
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pn, 18.09.2006 15:57

Re: HYDE PARK

Postprzez Ita N, 12.04.2009 02:19

Wszystkim Druhnom zycze

ZDROWYCH

i SPOKOJNYCH

SWIAT WIELKANOCNYCH !


I POGODY (rowniez DUCHA) takiej, jak na tym zdjeciu, zrobionym w Wielka Sobote...


Obrazek
Avatar użytkownika
Ita
 
Posty: 1302
Dołączył(a): Pt, 24.02.2006 01:07
Lokalizacja: Poznan

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi N, 12.04.2009 12:59

nie ma to jak dobry, świąteczny, wiosenny humor

Obrazek
(znalezione w przestrzeni internetowej)
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Ściana Pn, 13.04.2009 12:43

Druhny dalej swietujOM? Luuuuudziee, no ilez mozna.... PUK, PUK, jest tam KTO?

Kic, kic, kic! Kto to idzie? Zajączek malutki. (czary mary, zajaczek juz jest zara bedO jajka w trawie. Czili Wielkanoc made i Hameryka! Jakie palmy, jakie pisanki, kazdy przyzwoity Hamerykanin wie, ze w Wielkanocy chodzi o czekoladowe jajka, hihi. Moze byc Godiva, czek, Kangurzyco moja prawie ulubiona marka, hihi, bo my tu maMY lepsze, lokalne....Scianu, Druhna zda relacje z Wielkanocy made in Korea, pogiliamy!) /mowisz-masz. Wielki Piatek - robota, Wielka Sobota - robota, Niedziela - odreagowanie po robocie i przygotowanie sie do walniecia bojsow w czape w Poniedzialek, Lany Poniedzialek - walniecie bojsow w czape. Swieta zaliczone, zjadlam dwa jajka na twardo, czek! Koczeladowych jajek nie zjadlam, bo NIKT mi nie przyslal koczeladowych jajek w belgijskiej lodowce, phiiiii. Ale co sie ugilalam w te swieta na robocie, to moje!/

Z cukru cały, śnieżnobiały, bardzo wesolutki. (ani z cukru ani snieznobialy jeno kudlaty Hobbitu w przebraniu, phi. Czek, widze zajaczka mysle Hobbitu.) /Emciu, Druhna sie nie osmiesza publicznie, dobra? Widze zajaczka, tfu, kroliczka, mysle: Alberci oplacily sie te korepetycje na podlogU u MaszmunU i wreszcie trafila do Playboya, no! Troche swiatecznej wiary w Albercie!/

Dokąd idziesz zajączku? Powiedz mi na uszko. (idzie pohasac na lewo i na prawo! Nie samymi jajami zyje zajaczek!) /to zajaczek byl pierwszy? A nie kura? Hi hi...no to mam dla Druhen wiosenny dowcip (w oryginale byl bardziej wulgarny, ale przyciachalam trochU nozycami cenzora, zeby nie gorszyc Panstwa):
"Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy krzyczy na całe gardło:
- No i gdzie?! Pytam was - gdzie jest ta wiosna? Co za kraj?! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków?! Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron - gdzie to wszystko jest?! A odwilż kiedy wreszcie przyjdzie? Śnieg z nieba wali jakby ich tam w górze pokrecilo. Niby ponoć wiosna już jest, taaa -łgarstwo i oszustwo na każdym kroku, ...
A ludzie słysząc kocie krzyki uśmiechają się do siebie i mówią łagodnie:
- Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie... Kotów nie oszukasz..."
Taaaa, wiosna wiosna i po wiosnie. Prawie jak ze swietami, ne? Teremi ma racje - nie ma jak swiateczno-wiosenny PeHacz!!!/


Do koszyczka, do ślicznego, pięknie dziś przystrojonego. (nie mam sily na przystrojenie koszyczka. Przystrajanie powierzam w tym roku moim dzieciOM. Hihi, dlatego nic nie bede wklejac! AVE!) /jak to nie? Mam sie obrazic? Druhny to sie WOGLE nie nadajOM do przezywania swiat na emigracji. Ide na Margines, phi!/

Zaraz wskoczę tam i już, (pozdawiam wszystkich wskakujacych do Halynki! Macham scierkOM!) /Emciu, nie badz KangurzycOM i nie wycieraj scierkOM pod lodowkOM. Zjedz sowie lepiej koczeladowe jajko made in Hameryka, ze juz o ogladaniu "Tataraku" nie wspomne. Czy mnie KTOS WOGLE slyszy w Kraju-Raju? COPY!/

bo Wielkanoc jest tuż, tuż! (tak jest u mnie Wielkanoc oficjalnie sie rozpoczela. Prosze nie zagladc pod lodowke!) /A nie mowilam? HobbitU odmaszerowac pod lodowke! Wezykiem, wezykiem/

Trzymajcie sie Druhny!
Niech moc wiosennych kotow bedzie z Wami!
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Pn, 13.04.2009 14:28

słyszu słyszu a w "temacia kota"
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,2 ... ot_egoista

Ściana Ty to wiesz jak zaimponować świętami - mam nadzieje, ze "lanie" boysów masz juz za sobą (wciąż mam problemy ze strefami czasowymi)

pozdrawiam wciąż świątecznie
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Pn, 13.04.2009 22:09

Cze oblewany. W temacie koczeladek to bylam w polskim sklepie i pan Bronek mial swiezO dostawe kasztanow, phi. Niech sie lady Godiva schowa! W Wielkanoc obowiazuje koczeladkowy patriotyzm! BUM! Tataraku jeszcze nie mial, hihi.

A w temacie wiosennych kotow to W. pyta mnie dzisiaj w samochodzie, czy on juz jest w odpowiednim wieku zeby wieczorem sam wychodzil, bo podobno jego kolega juz wychodzi. Hihi, a ja mu na to, ze owszem, wieczorem to on moze wychodzic sam do ogrodu podlac moje grzadki! BUM!

I spadam, bo nie ma to jak Poniedzialek Wielkanocny na robocie! OLE!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Cz, 16.04.2009 19:17

czy wy się nadal oblewacie, że tu takie pustki? a może to z przejedzenia?
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez tessa Cz, 16.04.2009 22:12

Nie, przejedzenie juz przeszlo, teraz to jest poswiateczne lenistwo :wink:
Nigdy nie staraj sie zrozumiec wszystkiego, bo wszystko stanie sie niezrozumiale.
Avatar użytkownika
tessa
 
Posty: 747
Dołączył(a): Wt, 26.08.2008 08:52
Lokalizacja: be

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne