NIESAMOWITA PANI JEST

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

NIESAMOWITA PANI JEST

Postprzez alicja.belik Śr, 31.08.2016 19:50

Dzień dobry Pani Krystyno . Przede wszystkim chciałabym pogratulować spektaklu ,,Boska!''. To było naprawdę coś. Odwiedziłam Teatr Polonia w poniedziałek i nie mogłam długo opanować szczęścia. Latałam potem z koleżanką koło teatru i udawałyśmy że to my gramy i śpiewamy na scenie . Pewnie Pani nie pamięta ale nawet Pani dziwnie się na nas patrzyła z samochodu , ale no cóż w euforii robi się głupie rzeczy :) Także jestem dozgonnie wdzięczna, że mogłam to obejrzeć . Do tej pory nie lubiłam chodzić do teatru, bo to mnie nudziło. Jednak Boska otworzyła we mnie coś dziwnego. Po spektaklu dosłownie miałam ciary. Mam 17 lat i nie wychodzę często z domu. Po prostu nie lubię imprez i tego typu rozrywek. A teraz kiedy będzie mi się wieczorem nudziło już wiem dokąd mam iść. Pozdrawiam Panią cieplutko razem z koleżanką . BOSKA JANDA GÓRĄ !
alicja.belik
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 31.08.2016 19:22

Re: NIESAMOWITA PANI JEST

Postprzez Krystyna Janda So, 03.09.2016 07:15

Ach, jak mi miło. Mam nadzieję ze z nami nigdy Pani nie "straci" wieczoru. Bardzo dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja