Nietypowa prośba w imieniu tych niemówiących

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Nietypowa prośba w imieniu tych niemówiących

Postprzez aniagustlik Wt, 23.08.2016 20:10

Pani Krystyno,
nie będę tutaj pisała o tym jak bardzo Panią cenię jako aktorkę i kobietę bo nie w tym celu zwracam się do Pani z prośbą.
Ale napiszę jak bardzo cenię Panią za propagowanie pomocy dla zwierząt, za promowanie adopcji zwierząt ze schronisk i azylów. Ogólnie za to, że jest Pani Człowiekiem przez duże "C" bo nie zapomina Pani o tych którzy są od nas zależni.

A teraz do rzeczy.
Jako wolontariusz Fundacji Mondo Cane (Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt) odebrałyśmy interwencyjnie wraz z koleżanką pieska. 4letniego psiaka który był bity i maltretowany przez swojego "opiekuna". Psiak ma wiele starych urazów, a największym jego problemem jest to, że nie widzi wcale. Ma jednak szanse odzyskać wzrok w jednym oku. Jako, że to młoda psina postanowiłyśmy, że zrobimy wszystko, żeby mu to umożliwić. Ale niestety nie jesteśmy w stanie nic zdziałać bez pieniędzy. Stąd moja prośba: czy mogłaby Pani na swoim profilu facebookowym udostępnić adres do wydarzenia jakie prowadzimy na tym portalu? Może ktoś dorzuci swoich kilka groszy. Im więcej ludzi to przeczyta tym większe szanse na to, że wpłyną pieniądze które pozwolą nam zawalczyć o lepsze życie dla tego malucha.

Adres do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1832533 ... highlights

Adres do bazarku na którym staramy się zebrać pieniążki: https://www.facebook.com/events/959915400798255/

Dziękuję w imieniu swoim jak i psa Pluto :)

Pozdrawiam i wszelkiej serdeczności dla Pani jak i całej Fundacji :)
aniagustlik
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 22.08.2016 21:34

Re: Nietypowa prośba w imieniu tych niemówiących

Postprzez Krystyna Janda Pn, 29.08.2016 12:15

Szanowna Pani, takich próśb o zamieszczanie an moim Fb jest bardzo, bardzo dużo, zresztą najczęściej dotyczą one dzieci. Mam jeśli panie chcą wierzy takich próśb kilka dziennie. Mogłabym z mojego FB zrobić tablicę ogłoszeniową z różnych sprawach, a nie bardzo bym chciała. Dylematy tego typu mnie przerastają. Proszę wybaczyć, nie umiem wygrać z próśb jednej, lub nawet kilku. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja