Antidotum

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Antidotum

Postprzez kachna66 N, 07.08.2016 21:51

Kochana Pani Krystyno.
DZIĘKUJĘ ,to po dzisiejszym koncercie za mało:-)
Ciałem jestem juz w pociagu do domu ,ale myślami i emocjami wciąż w Świnoujściu. I tak sobie myślę ...
Nie wiele się zmieniło,lekarze nadal powinni zapisywać nam ,widzom wieczór w teatrze z Panią w roli głównej:-)
Taka magia jaka sie dziś zadziala ,dzięki Pani to swoiste antidotum na ten zalew gorzkich słów i sytuacji ,o których wspomniala Pani ostatnio w dzienniku. W zamian, dla Pani ,ktoś powinien nagrać te wszystkie ochy! achy! i same ciepłe słowa widzów ,które dziś było słychać po zakończeniu koncertu w MDK.
Ja znam wszystkie te piosenki z płyt ,ale usłyszeć je ,a wręcz ZOBACZYĆ na żywo to coś zupelnie nadzwyczajnego.
Oczywiście mam świadomość, że to i ta muzyka zagrana na żywo ,i te Mistrzowskie teksty ,ale to jednak Pani energia i moc sklada to w taką piękną całość .

Trzymam kciuki za Panią i "Białą bluzkę" jutro w Poznaniu i do zobaczenia wkrótce w Warszawie.
Na trzy wrześniowe wieczory mam już bilety- recepty :-)
Jak zawsze ściskam sercem.Kasia.
kachna66
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pt, 25.12.2015 16:04
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Antidotum

Postprzez Krystyna Janda Cz, 11.08.2016 05:58

Jak mi miło, że byłą p`ani na tym koncercie. Zaśpiewanie go teraz to za każdym razem dla mnie stres, bo zdarza sie to już teraz po latach bardzo rzadko, mam inne rzeczy , które trzeba grać. Ale wracam zawsze do tych wieczorów z takim sentymentem...i do tej "specjalnej`' publiczności, chętnej na te koncerty. Bardzo dziękuje. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja