Publikacja SokzBuraka tekst

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Publikacja SokzBuraka tekst

Postprzez Monika6691 Pn, 25.07.2016 16:19

Witam, próbuję do Pani dotrzeć na różne sposoby. Chodzi o grafikę jaka krąży po internecie przypisująca Pani autorstwo tekstu Pani Tamary Olszewskiej. Widziałam Pani oryginalny wpis, gdzie umieściła Pani informację, że autor jest nieznany. I ja i wielu fanów Tamary natychmiast rozpoznali jej tekst. Staraliśmy się o tym informować. W momencie kiedy Sok z Buraka przypisuje go jednak Pani chciałam się zapytać, czy możliwa jest Pani ingerencja? Tamara jest bardzo skromną osobą. Nie zależy jej na poklasku. Niemniej osoby, będące jej wąskim gronem czytelników, w tym i ja, czujemy, że zasłużyła na to aby zamieścić chociaż sprostowanie. Niestety pomimo prób trwających od rana Sok z Buraka nie zareagował. Sytuacja jest więc taka, że w świat poszedł komunikat, że to pani jest autorką tekstu Tamary. Z góry dziękuję! Polecam też "prasówki" Tamary.
https://www.facebook.com/tamara.olszews ... 9681547782 :)
Monika6691
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 25.07.2016 16:09

Re: Publikacja SokzBuraka tekst

Postprzez Krystyna Janda So, 30.07.2016 05:42

Tak, już napisałam, sprostowałam ze przypisano mi autorstwo tego tekstu. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja