Dziękuję

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziękuję

Postprzez domk Pn, 18.07.2016 07:08

Pani Krystyno!
Dziękuję. Niemal każdy list pisany tutaj rozpoczynam właśnie tym słowem. Wiele Pani zawdzięczam. Dziękuję za to, że wciąż jest Pani gdzieś obecna na mojej drodze.
Dzięki Pani - choć może powinnam raczej napisać "z Panią" - przebrnęłam przez maturę z polskiego i zdałam ją z satysfakcjonującym wynikiem. Każdy temat rymował mi się ze spektaklami, filmami czy nawet obrazami, które poznałam, śledząc Pani działania artystyczne. Począwszy od "Białej Bluzki", poprzez "Pestkę", aż po malarstwo Hoppera, którym zainteresowałam się po obejrzeniu "Tataraku".
Kiedy zastanawiałam się, jakie studia powinnam wybrać, przypomniałam sobie Pani słowa o ludziach, którzy nie dają życiu jakiejkolwiek szansy, aby mogło ono stać się naprawdę ciekawe. Ze strachu przed funkcjonowaniem odtąd-dotąd, według utartych schematów, zamieniłam podanie o przyjęcie na studia na formularz wizowy, indeks na paszport, a pierwszy rok licencjatu na dwanaście miesięcy w Ameryce. Z dala od rodziny, przyjaciół, wszystkiego, co mi bliskie i znane. Bo przecież nie należy marzeń odkładać na później. Ktoś kiedyś powiedział, że nie można żyć przez zaniechanie, a ja w to uwierzyłam.
Dziękuję raz jeszcze. Za wszystko.


Serdeczności z Chicago,
Dominika
domk
 
Posty: 9
Dołączył(a): So, 03.01.2015 02:59

Re: Dziękuję

Postprzez Krystyna Janda Wt, 19.07.2016 22:39

ŚWIETNIE. POWODZENIA. DOBREGO, OWOCNEGO ROZGLĄDANIA SIĘ PO ŻYCIU.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: Dziękuję

Postprzez Krystyna Janda Wt, 19.07.2016 22:39

ŚWIETNIE. POWODZENIA. DOBREGO, OWOCNEGO ROZGLĄDANIA SIĘ PO ŻYCIU.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron