Bez "hejtu" - bo tak też można!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Bez "hejtu" - bo tak też można!

Postprzez rudypingwin N, 22.05.2016 19:53

Witam!

Rzadko kiedy zabieram głos na forach, staram się nie reagować na "hejty" ale czasem brakuje już sił na bycie cicho.

Miałam OGROMNĄ przyjemność być w Och-Teatrze na Marii Callas. Moim marzeniem było zobaczyć na żywo jedną z najlepszych aktorek w tym kraju. Udało się. Udało się również krótkie spotkanie z Panią po 50 spektaklu za co jestem ogromnie wdzięczna.
Po prawie 2,5 godzinie grania, dwóch przejmujących monologach pomyślałam sobie, że nie ma szans, żeby miała Pani jeszcze siłę wyjść do kogoś z publiczności, a jednak znalazła Pani tą siłę. Dziękuję!
Kiedy spektakl się skończył pomyślałam sobie jakie to wszystko trudne, zalewana jest Pani ze wszystkich stron "hejtem", ludzie piszą takie rzeczy, że uszy więdną... i w tej ciężkiej sytuacji wychodzi pani na scenę i daje z siebie 110%....

Pani Krystyno proszę pamiętać, że są tacy ludzie jak ja, którzy cenią Panią, Pani pracę i to, że nie krzyczymy tego wszem i wobec nie oznacza , że nas nie ma...po prostu nie zniżamy się do poziomu podwórkowych wyzwisk...

Są ludzie którzy nigdy nie zrozumieją różnicy pomiędzy teatrem prywatnym a fundacją na rzecz kultury...i nie ma co strzępić języka, im bardziej będzie Pani starała się wytłumaczyć tym bardziej będą "atakować".

Przykro mi, że ludzie zapomnieli ile dla naszej kultury Pani zrobiła, ale są tacy co pamiętają i będą pamiętać.
Jeszcze raz dziękuję za możliwość krótkiej rozmowy po spektaklu, życzę Pani siły i wytrwałości.
Damy radę!!!!!
rudypingwin
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 22.05.2016 19:33

Re: Bez "hejtu" - bo tak też można!

Postprzez Krystyna Janda N, 22.05.2016 19:55

Głębokie ukłony. Staram się tylko tyle. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron