Dziennik

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziennik

Postprzez Bożena Sz-J Śr, 20.04.2016 14:34

Dzień dobry P.Krystyno ,
prawie codziennie zagladam do Pani dziennika i czytam z przyjemnoscia . Podzielam większośc Pani pogladów , bliski jest mi Pani stosunek do świata ,ludzi , rodziny itp.( może z racji wieku??? przy okazji - ksiegowa lat 53 , szczęśliwa zona i matka 2 synów).
Dzisiaj czytając Pani wpis przyznam sie ,że z ubawieniem , pierwszy raz poczułam potrzebe wyrażenia swojego zdania . Wiem ,że trudno nam sie godzic z tak szybkim postępem czasu ale ... takie życie .Trudno sie " kopac z koniem " :-))) Wiem jednak ,że nie musi sie Pani obawiać. Pani książki , kreacje filmowe i teatralne ,liczne publikacje i felietony są znacznie więcej warte niż ten wirtualny świat. Absolutnie nie mamy pewności czy komputery i media społecznościowe będa tak samo wyglądały za te kilka ,kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Ba , nawet mamy pewność ,że NIE beda takie same. Nie mam swojego profilu bo jest mi to zupełnie niepotrzebne . Jestem z pokolenia ,które pielęgnuje związki w realu , spotyka się z rodzina i przyjaciółmi " na żywo ". Rozumiem ,że osobom niejako publicznym taki kontakt z różnych wzgledów jest potrzebny i jak widac sama z niego korzystam . Ale...nie obchodzi mnie gdzie to wszystko jest zapisane i gdzie tworzy się jakieś archiwum . Pani swym jestestwem zostawia nam znacznie więcej!!! Prosze przyjąc wyrazy szacunku i uwielbienia! Pozdrawiam gorąco.
Bożena
Bożena Sz-J
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 20.04.2016 14:17

Re: Dziennik

Postprzez Krystyna Janda Śr, 27.04.2016 11:23

Miła Pani, pamiętajmy o sobie wzajemnie i to wystrczy póki żyjemy. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron