"Weekend z R." weekendem najwspanialszym!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Weekend z R." weekendem najwspanialszym!

Postprzez #Natalia So, 05.03.2016 01:30

Kochana Pani Krystyno!

Jest Pani niesamowita;) Kolejna postać, w którą się Pani wcieliła, urzekła mnie i zachwyciła do nieskończoności. Po dzisiejszym dniu śmiało mogę stwierdzić, że „Weekend z R.” to zdecydowanie jeden z moich najcudowniejszych weekendów;) To niezwykłe jak spektakl może wywołać tak wiele radości i uśmiechu w człowieku, farsa na najwyższym poziomie. Gratulacje dla wszystkich aktorów, którzy wykreowali tak zabawne postaci i stworzyli szalone, dowcipne i niezwykłe przedstawienie. Jednak największe swoje gratulacje i ukłony kieruję w Pani stronę. Wyreżyserowała Pani spektakl przyjemny, zabawny, wysyłający dużą dawkę energii i pozytywnych emocji. Dziś po raz kolejny mogłam zobaczyć efekt Pani ciężkiej pracy, konsekwencji, kunsztu i miłości do sztuki. Niezmiernie mnie cieszy, że zagościła Pani z tą farsą w Toruniu. Mam nadzieję, że może jeszcze kiedyś przyjedzie Pani tutaj ponownie i zagra na tej scenie kolejny spektakl, choć nie ukrywam, że w moim sercu najwyższe miejsce zajmuje niezmiennie scena w Teatrze Polonia, nią jestem oczarowana i w niej zakochana.;)

A Pani… wzbudza we mnie wielką sympatię i zachęca do odwiedzin na spektaklach w teatrze. Ogromnie cenię Panią i podziwiam za realizację własnych celów, ale i za to, że zawsze odważnie broni Pani własnego zdania, nikogo nie udając. Jest Pani dla mnie człowiekiem o niezwykłej osobowości, klasie i talencie oraz jest Pani wspaniałą nauczycielką, nauczycielką nie tylko poznawania tego co piękne i szlachetne, ale nauczycielką życia, która pokazuje swoimi działaniami, że warto walczyć i warto realizować swoje marzenia, plany, bo one przynoszą radość, satysfakcję i szczęście. Przepraszam, ale musiałam to napisać, nie chcę, by poczuła się Pani niezręcznie, ale na prawdę nauczyłam się od Pani bardzo wiele. To jest tym bardziej (dla mnie) niesamowite, że przecież Pani zupełnie mnie nie zna, a mimo to potrafiła Pani zaszczepić we mnie miłość do sztuki, a ja dzięki temu zaczęłam też doceniać najważniejsze wartości, które stanowią istotę mojego życia.

Na koniec pragnę podziękować za dzisiejszy wieczór, to dla mnie niesamowite dwie godziny pełne zabawy i śmiechu, niesamowici artyści, niesamowita farsa pełna szaleństwa. Oby więcej, i oby częściej ;)

Pozdrawiam bardzo ciepło i kieruję ukłony dla całej ekipy tworzącej spektakl „Weekend z R.” A Pani pragnę życzyć wielu chwil odpoczynku i wytchnienia oraz wielu momentów porywających serce, żeby była Pani szczęśliwa, zawsze, a smutki niech nie dają o sobie znać i omijają Panią każdego dnia.

Pozdrawiam ;)
Dobrej nocy
Natalia
#Natalia
 
Posty: 14
Dołączył(a): Cz, 24.09.2015 15:04
Lokalizacja: Toruń

Re: "Weekend z R." weekendem najwspanialszym!

Postprzez Krystyna Janda Wt, 22.03.2016 09:49

Pani Natalio, dziękuję za ten list, wszystkie miłe słowa, staram się, żeby nasze farsy pod względem jakości i inscenizacji i grania były nieskazitelne. Ja bardzo lubię ten gatunek teatralny. Kiedy gram Weekend z R. wieczorem cały dzień jest przyjemny. Uwielbiam taki teatr, który daje widzowi radość. Uważam, że i taka jest funkcja teatru. Do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja