Słonecznie ,imieninowp

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Słonecznie ,imieninowp

Postprzez kachna66 N, 13.03.2016 14:52

Kochana Pani Krystyno

Każdy dzień zaczynam od kawy i zajrzenia do Pani dziennika.Ostatnio tych wpisów znacznie mnie ,ale chyba rozumiem czym to jest spowodowane i oczywiście cieszę się ,że całkowicie nie zrezygnowała Pani z tej formy kontaktu z nami .Zdjęcia z prób przepiękne .Zaproszenie na kolejną premierę przyjęłam z radością .

Nie tak dawno pzry okazji Dnia Kobiet , w niedużym gronie przyjaciół rozmawialiśmy o pasjach ,miłościach także tych największych czyli dzieciach ,ale głównie o kobietach ,
matkach ,zonach ,kochankach ,przyjaciółkach. I podczas tej rozmowy uświadomiłam sobie ,że oprócz tych kobiet spotykanych w swojej codzienności ,wiele spotkałam i poznałam dzięki Pani .
Właściwie we wszystkim co Pani robi .Szczególnie oczywiście tych licznych wcieleniach teatralnych ,filmowych ,ale także w wywiadach, felietonach ,piosenkach ,książkach .Te spotkania to są dla mnie naprawdę magiczne i bardzo cenne chwile przyjemności ,radości i często refleksji.Znajduję w nich również pocieszenie i takie drogowskazy na życie .Jest Pani niezwykłą Kobietą .

A dziś korzystam z okazji i dziękując Pani za ostatnie spotkanie z Tonką Babić i w oczekiwaniu na Marię Callas w Szczecinie ,IMIENINOWO ZYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO .

Pozdrawiam i ściskam sercem . Kasia
kachna66
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pt, 25.12.2015 16:04
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Słonecznie ,imieninowp

Postprzez Krystyna Janda Wt, 22.03.2016 10:50

Miła Pani, bardzo dziękuję, cieszę się, że rozumie Pani, że nie chcę w dzienniku zadręczać wszystkich swoimi nastrojami, a na radosne wpisy człowieka spokojnego mnie nie stać. Pozdrawiam, życzę wszystkiego dobrego, dobrych Świąt, wiele radości.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja