Folder

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Folder

Postprzez ulczyk N, 31.01.2016 23:24

Pani Krystyno.
Przeglądając korespondencję zauważyłam, ze lubi Pani listy dotyczące teatru. Niestety nie byłam już bardzo dawno w "Polonii". Ostatnio oglądam Panią tylko w TVP - rola w "Damach i huzarach" przezabawna.
Chciałabym Pani napisać, że "32 omdlenia" uważam za najpiękniejszy spektakl teatralny, jaki widziałam. Obejrzałam przedstawienie dwukrotnie, a chętnie obejrzałabym po raz trzeci. Chłonęłam każde zdanie, każdy gest, każdy detal scenografii. Scena strzepywania kurzu z płaszcza przez Smirnowa bawi mnie do dziś.

Nie wiem,czy nie zabrzmi to zbyt poufale, ale jest Pani dla mnie wspaniałą kobietą. Lekturę "Pani" a wcześniej "Urody", zawsze zaczynam od Pani felietonów. Do książki "Różowe tabletki na uspokojenie" nadal powracam. Podziwiam Panią za mądrość i wyrozumiałość wobec innych, bardzo cenię za wrażliwość.
Wpis na blogu z 10 marca 2013 skopiowałam sobie do folderu " Ważne" i czytam czasem, kiedy nachodzi mnie nostalgia.kiedy zawodzą ludzie.Jest Pani w tym folderze obok ulubionych filozofów, poetów,artystów. Umie pani opisywać emocje i zgadzam się z Panią we wszystkim- no, może brąz jeszcze mi się nie znudził :)

Pozdrawiam
U.
ulczyk
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 21.01.2016 10:02

Re: Folder

Postprzez Krystyna Janda Pn, 01.02.2016 20:24

Dziś robię sobie przyjemności nawet na siłę, Pani list należy do moich przyjemności z kategorii - największa przyjemność. Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja