Lubię tu zaglądać !

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Lubię tu zaglądać !

Postprzez Tanuda Śr, 13.01.2016 19:23

Szanowna Pani Krystyno!
Bardzo Panią cenię, szanuję, podziwiam. Życzę Pani tylko dobrze i jeszcze lepiej i jak najlepiej. Pozdrawiam Panią serdecznie, jak swoją dobrą znajomą, jak kogoś bliskiego.
Kojarzy mi się Pani tylko ciepło, przyjaźnie i miałabym ochotę posiedzieć z Panią/przy Pani i po prostu popatrzeć, posłuchać, pobyć...pooddychać Pani aurą. Każda chwila spędzona z Panią, czy to podczas spektaklu "na żywo", projekcji telewizyjnej, kinowej, czy podczas czytania Pani myśli zawartych w felietonach, podczas słuchania piosenek w Pani wykonaniu, bardzo mnie ubogaca, rozwija, wzmacnia i dodaje energii. Dlatego lubię zaglądać na forum, bo wiem, że Pani też tu czasami bywa i po prostu się mijamy.
Po co to wszystko piszę? Otóż czytając niektóre ostatnie wpisy zdumiewa mnie zawiść, zazdrość, plotki, pomówienia i inne wartości, które wyznaczają nowe standardy w kurtuazyjnej korespondencji. Myślałam, że w moim wieku (dojrzałym już dość długo) nic mnie nie zaskoczy. A jednak.
Z wyrazami szacunku Danka
Tanuda
 
Posty: 25
Dołączył(a): Wt, 29.01.2013 11:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Lubię tu zaglądać !

Postprzez Krystyna Janda Cz, 14.01.2016 00:07

Ukłony i pozdrowienia. Ja też myślałam ze mnie już nic nie zaskoczy ale poziom nienawiści, złych intencji i wszelkiego "okropnego" ostatnio się nasilił w sposób zdumiewający. W teatrze na szczęście się tego nie czuje, zupełnie nie czuje.
Pozdrawiam i wysyłam serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja