Ad vocem: "Maria Callas." Poznań 9 grudnia 2015

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ad vocem: "Maria Callas." Poznań 9 grudnia 2015

Postprzez Tanuda Cz, 10.12.2015 09:47

Szanowna Pani Krystyno!
Podpisuję się pod opinią Pana Norberta, który pięknie podsumował wczorajsze wydarzenie. Wieczór był WYJĄTKOWY - za sprawą Pani Wielkiej Roli, za sprawą Pani Wielkiej Bohaterki, za sprawą odważnych i bardzo utalentowanych Uczniów, którzy z odwagą stanęli przed Marią Callas. Jestem pod Wielkim Wrażeniem i to moje Wielkie Wrażenie sprawiło, że Pan Norbert pojawił się na forum przede mną. W pamięci pozostanie wspaniała teatralna uczta, w której dane mi było uczestniczyć, pokaz gry na arcy poziomie, spotkanie z Panią "na żywo" (chociaż zdaję sobie sprawę, że tutaj "miejscówka" ma ogromne znaczenie). Strasznie lubię Pani uśmiech, którym obdarza Pani publiczność po spektaklu...no i tak mogłabym pisać i pisać i pisać.....ale czas płynie nieubłaganie. Przechodzę więc do zakończenia:
W związku z tym, że grudzień to miesiąc wyjątkowy i spora jego część opiera się na dowodach pamięci i życzliwości i życzeniach - pragnę jeszcze raz gorąco podziękować za wczoraj i życzyć Pani sił i zdrowia do pracy, która jest nam ogromnie potrzebna, i którą cenią wysoko ogromne rzesze publiczności. Ciepłe myśli także w kontekście urodzin oraz Świąt - oby był to czas wspaniały i wyjątkowy.
Łączę wyrazy szacunku Danka
PS. Pozdrawiam zarówno Pana Norberta jak i wszystkie wymienione przez niego osoby plus niewymienioną Panią w zaawansowanej ciąży z poziomu "-".
Tanuda
 
Posty: 25
Dołączył(a): Wt, 29.01.2013 11:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Ad vocem: "Maria Callas." Poznań 9 grudnia 2015

Postprzez Krystyna Janda Pt, 11.12.2015 04:55

Ukłony dla Pani i Wszystkich Wymienionych. Dobrych Świąt. Dziękuje za te wszystkie słowa.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja