Wspaniały dzień

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wspaniały dzień

Postprzez Alison So, 05.12.2015 13:40

Spotkałam się tego dnia z tyloma talentami, emocjami, pragnieniami, nadziejami. Taką miłością, bezinteresownością, sercem, wyobraźnią. I ani momentu o pieniądzach, karierze, ani chwili żalu, pretensji pogardy czy urazy. Ani sekundy małości, małostkowości. A ile chęci! Poczucia humoru! Inteligencji! Gotowości do ofiarowania wszystkich uczuć i myśli, podzielenia się. Ile błyszczących oczu i pracy do końca, do kresu możliwości fizycznych, do potu, do łez. Do łez w prezencie, dla innych. I na było w tym nic naiwnego. Tylko wiara i nadzieja że ma to sens, że tak trzeba, że to życie. A spotkałam i doświadczonych, uhonorowanych, kochanych przez publiczność i tych zaczynających, gorących pierwszym żarem , jeszcze niepewnych. Wspaniały dzień.

Jakież to optymistyczne, radosne, uśmiechnięte i pozytywne. Będę to czytać każdego dnia kiedy zdarzy mi się zwątpić, a ostatnio zdarza się, niestety. I będzie to moja żółta pigułka, wit. C przeciwko zwątpieniu.

Pozdrawiam najserdeczniej - A.
Alison
 
Posty: 95
Dołączył(a): Śr, 04.04.2007 10:00

Re: Wspaniały dzień

Postprzez Krystyna Janda Pn, 07.12.2015 04:58

Pozdrowienia. samych dobrych chwil bez zwątpień. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron