Callas

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Callas

Postprzez NorbertS Śr, 21.10.2015 17:58

Szanowna Pani Krystyno,

13 października 2015, jestem w Warszawie. Spotkanie służbowe (nawet tuż przy Grójeckiej byłem), w mojej głowie myśl: dziś wieczorem w Ochu jest – Callas. Pobiegnę do teatru, wrócę późniejszym pociągiem do wielkopolski i tyle. I jak śpiewali The Rolling Stones - to ja miałbym„Satisfaction”.

I „już był w ogródku, już witał się z gąską…..” i pach, cały misterny plan diabli wzięli :twisted: . A to samochód małżonki chwilowo niesprawny i szybko trzeba go usprawnić, bo jak nie będzie usprawniony to 14 października będzie miała kłopot z transportem młodej damy do szkoły na uroczystość pasowania na ucznia (znaczy: Uczennicę). A to trach, inne spotkanie przyspieszone w czasie na następny dzień. No i nic nie szło w tym dniu, żeby uciec w Kulturę. Tak, zapewne to urok 13-stki miał też w tym swoją moc. :evil:

I poczułem niemoc i taki żal jednocześnie :cry: , jak ten pomnik Kościuszkowca:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_Ko ... owc%C3%B3w


Który to stoi przy wlocie do Portu Praga Północ i czuje w imieniu naszych żołnierzy roku 44’, że Warszawa tak blisko, wystarczy sforsować Wisłę, a tu nic z tego – rozkaz czekać (wiadomo dlaczego) i nie jest w stanie pomóc Powstańcom. Tak blisko miałem do Pani…..wystarczyło przejść przez dwie ulice. Ech życie.

Na „małe” pocieszenie pozostaje mi „Prapremiera Dreszczowca” 26 października w Poznaniu w Teatrze Wielkim. Oczywiście będę.
Podobno Fama głosi ( „Nie wierzcie temu Famie, to blagier” – jak mówił Bronisław Pawlik w serialu „Zmiennicy” :lol:  ), że w grudniu 2015, będzie Callas w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Jeśli to prawda, to ja już tam mentalnie jestem. :mrgreen:


Z pozdrowieniami,

NS
NorbertS
 
Posty: 19
Dołączył(a): Śr, 29.04.2015 12:57

Re: Callas

Postprzez Krystyna Janda Pn, 26.10.2015 16:45

Szanowny Panie, "Prapremiera dreszczowca" to naprawdę zabawny spektakl , będzie miał Pan miły wieczór a " Callas" w Poznaniu 9 grudnia. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja