Studia filmowe (pomoc przy obronie)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Studia filmowe (pomoc przy obronie)

Postprzez Diss_UAL Wt, 13.10.2015 14:11

Witam Pani Krystyno,

Pewnie nie codziennie dostaje Pani takie wiadomosci, ale wreszcie się odważyłem i doszedłem do wniosku, że jednak do Pani napisze. Mam na imie Kuba. Jestem studentem trzeciego roku reżyserii i produkcji filmowej na Akademii Sztuk Pięknych w Londynie. Mieszkam tutaj już od 10 lat, ale od kiedy tu przyjechałem zawsze starałem się być blisko Polski i w każde swoje produkcje filmowe jak i całe studia próbowałem wplatać cześć tego skąd pochodzę. Jestem właśnie w trakcie pisania swojej pracy licencjackiej na temat: "Dążenie do prawdy w filmach Wajdy"...oczywiście po angielsku. Znalazłem mnóstwo materiałów, książek, artykułów, ale jednak jest kilka rzeczy odnośnie "Człowieka z Marmuru/Żelaza", postaci Agnieszki i wielu innych aspektów tych dzieł na które nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi. Dlatego stad też mój e-mail. Czy była by możliwość, aby spotkać się z Panią przynajmniej na 20 minut, aby przeprowadzić krótką rozmowę? Ja wiem, ze jest Pani szalenie zajęta osoba. Śledzę Panią na internecie i w mediach i w pełni Panią podziwiam i mam ogromny szacunek za to co Pani robi dla polskiej kultury i teatru. Sam chciałem iść kiedyś w kierunku aktorskim. Nawet kilka lat temu wróciłem do Polski i zdawałem do PWST, ale na drugim etapie poległem. Dlatego próbuje swoich sił po drugiej stronie. Pisanie nie jest moja najmocniejsza strona, ale jak mus to mus :). Licencjat trzeba obronić :)
Jeżeli miała by Pani dla mnie chociaż odrobine czasu, żeby odpowiedzieć mi na kilka pytań, tzn opowiedzieć :) będę szalenie szczęśliwy. Bardzo mi to pomoże w mojej pracy :). Wszyscy odnoszą się do książek, artykułów, ale ja doszedłem do wniosku że chce się dowiedzieć coś ciekawego od osoby, która tam była kiedy cały proces produkcji tych arcydzieł polskiego kina miał miejsce i która przyczyniła się do sukcesu tych filmów. Jestem Pani ogromny fanem. Kilka lat temu pisałem maturę z filmu polskiego i głównym tematem była postać Agnieszki :) także te filmy się za mną ciągną już od kilku lat. :)

Jeśli tym będzie taka możliwość wsiadam w samolot i przylatuje do Polski :)

Pozdrawiam serdecznie i byłbym bardzo szczęśliwy gdyby Pani dała mi odpowiedz :)
Kuba
j.pieta1@arts.ac.uk
Diss_UAL
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 13.10.2015 14:07

Re: Studia filmowe (pomoc przy obronie)

Postprzez Krystyna Janda Pt, 16.10.2015 05:16

Szanowny Panie, powiedziałam o pracy z panem Wajdą i filmach pana Wajdy w wywiadach, filmach dokumentalnych i innych wypowiedziach wiele, myślę że te 20 minut nie będą miały wielkiego znaczenia przy tych tonach materiałów na ten temat, nie warto przylatywać . Życzę powodzenia . Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron