Dzieci w teatrze

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dzieci w teatrze

Postprzez mmarysia Śr, 26.08.2015 12:51

Pani Krystyno kochana,

Mogłabym pisać, że uwielbiam, cenię, uśmiecham się na te wszystkie życiowe przygody, podobnie odczuwam i myślę, ale zbyt wiele emocji we mnie w stosunku do Pani osoby, aby cokolwiek sensownego przekazać.

Przejdę zatem do konkretów i powiem tylko tyle, że mieszkając we Wrocławiu, mamy zaplanowany weekend w Warszawie we wrześniu – ja, mój mąż i dwójka wyrośniętych dzieci – 10 i 13 lat. Przy okazji tej wizyty koniecznie chciałam zabrać ich do prawdziwego teatru, już takiego bardziej dorosłego, bo do tej pory mieli do czynienia ze szkolnymi przedstawieniami typu Jaś i Małgosia. No jak teatr w Warszawie to koniecznie Och albo Polonia na początek, dlatego swego czasu zadzwoniłam i poprosiłam o rekomendację. Padła propozycja Prapremiery Dreszczowca jako lekkiej sztuki, co to ich nie przytłoczy i nie znudzi. Odpadły inne tytuły jako "za dorosłe".
Dzisiaj przy okazji przymiarki do zakupu biletów Pan, który odebrał telefon w kasie uznał jednak, że to zbyt odważne wybierać się z dziećmi, jeszcze z podstawówki, na ten spektakl. I mam zgryz. Nie chcę wzbudzać sensacji przyprowadzając dzieci w nieodpowiednim wieku na sztukę. Oczywiście nie chcę też ich narazić na niewłaściwe treści, ale żal rezygnować z miłej perspektywy. Pierwotna rekomendacja cieszyła mnie, bo pozwalała znaleźć kompromis i spędzić rodzinnie przyjemny wieczór.

Proszę poradzić iść, czy skorzystać z lepiej dobranego repertuaru?

Jakkolwiek potoczą się nasze plany rodzinne, z całą pewnością przyjedziemy z mężem na Callas :)
Przyjemnego dnia życzę i przesyłam niezmierzone wyrazy sympatii.

Sylwia
mmarysia
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 26.08.2015 12:41

Re: Dzieci w teatrze

Postprzez Krystyna Janda Cz, 27.08.2015 08:30

Szanowna pani, nie wiem kto udzielał takich informacji, zapytam, ale " Prapremier dreszczowca jak najbardziej nadaje się dla dziecka , także wszystkie nasze farsy, a dobrze jak dzieci ( to już nie takie dzieci) na początek pośmieją się i pobawią w teatrze, zostanie im na przyszłość uczucie przyjemności i przekonanie że teatr to dla nich miejsca. Da państwa to także będzie dobry wieczór. Proszę wejść na nasze strony www.teatrpolonia.pl i www.ochteatr.com.pl tak i opisy spektakli i obsady i kalendarz grania i można kupić bilety od razu. Na stronach zaznaczamy jakie spektakle nie nadają się dla dzieci a jest ich może 3,4. Miłego pobytu u nas. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron