Piosenki z teatru

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Piosenki z teatru

Postprzez martawrona Wt, 26.05.2015 15:40

Pani Krystyno !
Serdecznie dziękuję za wczorajszy występ w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie.
To ile emocji dostarczył mi ten koncert jest nie do opisania, cały czas nie mogę dojść do siebie, przepłakałam cały występ, z jednej strony z radości, że mogę Panią zobaczyć bo niezmiennie od lat uwielbiam Panią ponad wszystko a z drugiej przez to jak ogromne poruszenie wywołały we mnie te utwory.
Tak bardzo Panią podziwiam za energię i przeżywanie każdej z piosenek. Jestem też bardzo wdzięczna za to, że po koncercie zechciała Pani podpisać mi książkę i zrobić zdjęcie ponieważ to ogromna radość dla mnie.Zawsze chciałam tak dużo Pani powiedzieć gdy będę miała okazję Panią spotkać lecz wczoraj towarzyszyły mi takie emocję, że po prostu odjęło mi mowę, jeden Pan wczoraj podziękował Pani szczególnie za Tatarak, ja szczególnie dziękuję za Pestkę bo ten film wiele zmienił w moim życiu. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczę Panią na scenie bo Pani sztuki, filmy, płyty, książki i wywiady bardzo pomagają w życiu i nie tylko moim życiu ale ogromnej ilości ludzi !
Życzę wszystkiego co najlepsze i z ukłonami składam wielki DZIĘKUJĘ !
Pozdrawiam i zapraszam do Tarnowa. Marta
martawrona
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt, 12.11.2013 22:51

Re: Piosenki z teatru

Postprzez Krystyna Janda Cz, 28.05.2015 05:13

Bardzo Pani dziękuję. Wszystkiego dobrego. Do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja