Pozdrowienia z Poznania

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pozdrowienia z Poznania

Postprzez Tanuda Śr, 27.05.2015 13:50

Szanowna Pani Krystyno!
Natknęłam się na stronie Teatru Polonia na pierwszy kadr z filmu biograficznego o Florence Foster Jenkins z Meryl Streep w roli głównej. Jestem stale pod wrażenie Pani Boskiej Florence i dlatego z ogromnym zainteresowaniem będę śledziła doniesienia z planu. Pozdrawiam Panią bardzo serdeczne i życzę pięknego finiszu przed urlopem.
Szanowni Państwo odwiedzający forum!
Proszę Państwa! jest bardzo wiele miejsc, w których mogą Państwo dyskutować między sobą na tematy bieżące dla naszej Ojczyzny i komentować słuszność lub nie takiego a nie innego zachowania. Dyskusje toczą się na różnych poziomach, więc wybranie odpowiedniej i dołączenie się do niej nie powinno stanowić problemu. Forum Pani Krystyny Jandy nie jest miejscem stworzonym dla anonimowych "bohaterów" języka pisanego, tutaj widzowie zostawiają parę słów przeznaczonych dla Pani Krystyny, których nie udało się zamienić po spektaklu, a dotyczących pracy zawodowej. Niech to dotrze do wszystkich, że na 10 spośród nas trochę ponad 5 osób opowiedziało się za jednym z kandydatów, a prawie 5 za drugim (statystycznie) więc trudno jest mówić o jedności poglądów i należy mieć świadomość tego faktu. Szanujmy Panią Krystynę, szanujmy siebie nawzajem. Szanujmy każdego z 10 statystycznych Polaków.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
Tanuda
 
Posty: 25
Dołączył(a): Wt, 29.01.2013 11:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Pozdrowienia z Poznania

Postprzez Krystyna Janda Cz, 28.05.2015 05:22

I ja Panią pozdrawiam . Widziałam tez te zdjęcia. bardzo jestem ciekawa.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja