Uściski i niskie ukłony za... "Białą bluzkę" -Poznań

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Uściski i niskie ukłony za... "Białą bluzkę" -Poznań

Postprzez betula Śr, 20.05.2015 22:31

Droga Pani Krystyno!

Bardzo dziękuję za wspaniały wieczór!!! "Biała bluzka" w Pani wykonaniu to po prostu "mistrzostwo świata". Jest Pani genialna!!!
Miałam przyjemność oglądać Panią w tym samym spektaklu , a było to 26 lat temu (Teatr Polonia). Pamiętam jak dziś , wracałam z lotniska odprowadzałam chłopaka na samolot i w drodze na dworzec ujrzałam plakat "Biała bluzka" Krystyna Janda. Uwielbiam Panią i dlatego skierowałam się prosto do teatru. Oczywiście nie było biletów już od kilku tygodni... ale zdesperowana wybłagałam bilet i to jedno miejsce się znalazło!!. Pamiętam siedziałam wbita w fotel na bezdechu. To było Coś co głęboko siedzi we mnie do dziś - była Pani rewelacyjna.
Bardzo dziękuję za tamte wzruszenia i te z poniedziałku 18-tego maja z Teatru Wielkiego. Tym razem byłam z mężem. Oboje jesteśmy zachwyceni Pani grą, Pani charyzmą, cudownym aktorstwem i przepięknym spektaklem z głęboką treścią wciąż aktualnym
Miałam okazję uściskać Panią osobiście. Jestem bardzo szczęśliwa , że mogłam wyrazić swój podziw i uznanie. Jest Pani cudowna, mam dwie Pani książki: "Moja droga B", "Różowe tabletki na uspokojenie".
Dzięki nim poznałam Panią bliżej- było warto!!!

Życzę długich lat w zdrowiu i słoneczka w serduszku. Raz jeszcze wielkie dzięki za wzruszenia i Pani wrażliwość.
Pozdrawiam serdecznie
Beata z Puszczykowa k/ Poznania
betula
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr, 20.05.2015 21:07

Re: Uściski i niskie ukłony za... "Białą bluzkę" -Poznań

Postprzez Krystyna Janda Cz, 21.05.2015 08:12

Bardzo Pani dziekuę. Oboje Państwa serdecznie pozdrawiam, życzę wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja