kroki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

kroki

Postprzez Szymich N, 03.05.2015 08:08

Pani Krystyno, nocne rozważania mają w sobie coś niesamowitego. Mnie się uda czasami coś mądrego powiedzieć wieczorem, kiedy jesteśmy wszyscy razem. Zaczynam od słów: - Coś wam powiem ...- moi mężczyźni patrzą z lekkim niepokojem, a najmłodszy syn odpowiada: - Aha, wieczorne mądrości.
Kroki, kroki, kroki ... Zrobiłam ich tyle w życiu, że to chyba dla mnie szczęście, że ich nie liczę. Kolano nie wytrzymało, trzeba było niedawno operować. Kiedy przed operacją robiłam badania, lekarka spojrzała na mnie i powiedziała: - W takim młodym wieku już operacja kolana, niedobrze. Trzeba zwolnić trochę.
Siadam wygodnie i odpoczywam. Zamykam oczy. Przychodzi Zośka: - Mama, śpisz? Otwieram oczy: - Nie kochanie, odpoczywam. - Już odpoczęłaś? - Chyba tak. -To chodź idziemy na spacer. I idziemy. I wcale nie jestem już zmęczona, bo uwielbiam spacerować i pokazywać Zośce świat.
Nie ma złotego środka na starość, przychodzi w różnych formach, ale przychodzi.
Pani Krystyno, pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie. Wielu ludzi mi tu brakuje, Pani też. Ale poznaję tylu nowych, życie toczy się dalej.
Anita
Szymich
 
Posty: 13
Dołączył(a): So, 01.12.2012 11:10

Re: kroki

Postprzez Krystyna Janda Pn, 04.05.2015 06:30

Miłą Pani, zdrowych kolan i wszystkiego dobrego. Pozdrowienia dla Pani i Zośki. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja