Urodziny, Czechow i łzy szczęścia.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Urodziny, Czechow i łzy szczęścia.

Postprzez igulec33 Śr, 29.04.2015 21:49

Pani Krystyno najcudowniejsza,
za tydzień mam urodziny i płyną do mnie zewsząd prezenty - bilety na Pani spektakle. Bo ci, którzy mnie znają wiedzą, że nie ma dla mnie lepszego prezentu (choć to nieprawda, jest - tak mi się marzy po prostu Panią przytulić!) od zobaczenia Pani znów na scenie.
Serce mi drży na samą myśl - co prawda konkretnie 7-ego maja Pani nie zobaczę, ale już dzień po urodzinach, czyli 8-ego - tak! Tylko się boję, że znowu cały spektakl przepłaczę, a tak głupio płakać, gdy się wszyscy śmieją. Co zrobić - tak już Pani na mnie działa.
Na "Białej bluzce", którą oglądałam w Dzień Teatru (napisałam nawet o tym recenzję, którą Pani teatr udostępnił!), płakałam cały czas i jeszcze całą powrotną podróż do Łodzi. Pani jest po prostu mistrzowska, fenomenalna i nie wiem sama jaka jeszcze, bo chyba takich słów nie wymyślono!
Czy jest możliwość zostawienia gdzieś dla Pani w teatrze prezentu? Tak chciałabym go Pani dać z okazji moich urodzin!
Pozdrawiam i czekam na następny piątek,
Iga

PS Mam nadzieję, że nie dokonam 33-ego omdlenia z wrażenia!
nad życie: życie i teatr.
igulec33
 
Posty: 25
Dołączył(a): Śr, 27.11.2013 22:03

Re: Urodziny, Czechow i łzy szczęścia.

Postprzez Krystyna Janda Cz, 30.04.2015 03:54

Miła Pani! wszystkiego, wszystkiego dobrego. Z okazji urodzin i nie tylko samych dobrych chwil, ludzi i zdarzeń. Będę się starać grać najlepiej jak umiem, a wszystkie prezenty dla Pani.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja