Krosno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Krosno

Postprzez aarekk Wt, 21.04.2015 13:29

Pani Krystyno.
Brawa na stojąco za Danutę W w Krośnie się zwyczajnie należały, pomimo nieudanej szarlotki ;-). Ale zapach cynamonu rozszedł się wspaniale.
Rzeczywiście jest niezwykła siła w opowieści zwyczajnej kobiety, którą los rzucił w centrum wydarzeń.
Genialna powtórka z historii najnowszej i duża zmiana optyki, jeżeli chodzi o postać Pani Wałęsy.
Dziękuję.

Szkoda tylko, że sala nie była wypełniona po brzegi, tak jak na Omdleniach dzień później.

Zapewniam Panią że brzozy po przycięciu radzą sobie świetnie, odradzają się i z czasem stają równie bujne, jak przed formowaniem. Zresztą jako uczulony na nie alergik zupełnie ich nie żałuję. Mam przez nie przekichaną całą wiosnę.
Pozdrawiam serdecznie.
aarekk
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn, 14.11.2011 10:03

Re: Krosno

Postprzez Krystyna Janda Śr, 22.04.2015 00:16

I ja pozdrawiam. A co do frekwencji, ludzie idą na śmieszne i bezproblemowe, po spektaklu Danuta W. spodziewają się smutnego, problematycznego z wielu stron i nudnego. A poza tym wiem w jakim rejonie Polski grałam, o jakich sympatiach politycznych w większości. Ale nie było tak źle, trochę wolnych miejsc na balkonie no i te brawa. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja