32 omdlewające życzenia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

32 omdlewające życzenia

Postprzez Alison So, 04.04.2015 20:08

Pani Krystyno,
Z prawie tygodniowym poślizgiem, bo dopiero powróciłam na rodziny łono, chciałam najserdeczniej podziękować Pani za poniedziałkowy wieczór. Rozkosznie było uczestniczyć w tej Państwa zabawie teatralnej, bo tak to z widowni wyglądało, że Państwo bawicie się świetnie, choć nie zapominam, że to przecież praca. Czy to było przypadkowe "ugotowanie" czy pan Jerzy regularnie zabawia Panią palpitacjami i "odejmowaniem" kończyn? :wink: Byłam zachwycona, że spektakl upływa w takiej "rodzinnej" niemal atmosferze, która nie trzyma się sceny, ale rozpływa ku widowni jak poranna mgiełka. Uradowała mnie świetna forma pana Stuhra, to, jak w ostatnich słowach trzymał publiczność "za pysk" (taka cisza w teatrze zawsze mnie obezwładnia), a najbardziej to, że w końcu, po wielu latach oczekiwania, mogłam zobaczyć na scenie Ignacego Gogolewskiego. Mój Boże, ten głos, chciałabym go mieć na własność, żeby mógł mi w każdej chwili poczytać jakąś piękną prozę, albo ulubione wiersze. Już chyba nie wyrosnę z tych dreszczy od jego brzmienia :wink:

No i już ostatni moment na najserdeczniejsze 32 życzenia, zdrowia, samoodnawiającej się energii, kochającej publiczności, życzliwych urzędników i manny z nieba na wymarzone spektakle i role.

Z serdecznymi pozdrowieniami - Alison
Alison
 
Posty: 95
Dołączył(a): Śr, 04.04.2007 10:00

Re: 32 omdlewające życzenia

Postprzez Krystyna Janda Cz, 09.04.2015 08:12

Bardzo dziękujemy. Bawimy się rzeczywiście przednie, a Jerzy tak długo walczy aż mnie rozśmieszy, zresztą poddaję się już teraz bez walki, z przyjemnością. Wszystkiego dobrego dla Pani.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja