"Biała bluzka"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Biała bluzka"

Postprzez domk N, 29.03.2015 00:58

Pani Krystyno,
również dołączam się do podziękowań i zachwytów nad "Białą bluzką", którą w piątek miałam okazję zobaczyć po raz pierwszy. Przeżyłam apogeum przeróżnych emocji, wzruszenie osiągnęło monstrualne rozmiary, ciarki rozgościły się na całym moim ciele, a Och-Teatr opuszczałam na trzęsących się nogach. Szczerze poruszył mnie szeroki rozrzut wiekowy publiczności, szczególnie ilość ludzi młodych, nie znających z autopsji stanu wojennego - także moich rówieśników.
Fakt, że nie odwołano spektaklu świadczy o tym, że Pani sama w sobie jest najprawdziwszym teatrem i bez względu na okoliczności da Pani z siebie 110%, a nawet więcej. Ogromny szacunek.
Za wszystkie emocje, chwile refleksji i uświadomienie wielu spraw z serca dziękuję.


Kłaniam się najniżej,
Dominika

PS. Żałuję, że nie zostałam w Warszawie dłużej, aby zobaczyć "Weekend z R". To jeden z tych spektakli, na które mogłabym chodzić codziennie. Za każdym razem ujmuje mnie ilość pozytywnej energii, którą Państwo emanujecie ze sceny i obdarowujecie publiczność.
domk
 
Posty: 9
Dołączył(a): So, 03.01.2015 02:59

Re: "Biała bluzka"

Postprzez Krystyna Janda Wt, 31.03.2015 08:41

Oj serdeczności pani Dominiko. W czerwcu 200 spektakl Weekendu z R. Zapraszamy. Wszystkiego dobrego na Święta.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja