Skrzydlate życzenia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Skrzydlate życzenia

Postprzez Tomek N, 15.03.2015 22:24

Szanowna Pani Krystyno,
lekko spóźnione, lecz najserdeczniejsze życzenia imieninowe od wiernych fanów - Joanny i Tomasza :)

PS.
Dawno nie byłem u Pani w teatrze...
aż tu dostałem na 40. urodziny niespodziewany prezent od żony -
bilety na sztukę "Kantata na cztery skrzydła" :D

Bardzo dziękujemy za ten spektakl, świetny, lekko zagrany, mądry i zabawny. I do tego ta obsada!
Pani Agata Kulesza ma niesamowity talent. (Obejrzenie "Sali samobójców" było dla mnie okazją do odkrycia jej aktorskiego kunsztu). Prawdziwa, wielowymiarowa, absolutnie genialna!!
Panowie Sławomir Orzechowski i Marek Kudełko dowcipnie i bardzo przekonywująco zagrali role aniołów.

Scena Fioletowe Pończochy jest moją ulubioną. Bo jest tu pełna integracja - aktorów z widzami. Jest taka swego rodzaju bliskość - ta dosłowna i ta emocjonalna.

Dziękujemy za dzisiejszy wieczór!
I tylko Pani nam brakowało (ciałem), bo duchem czuliśmy Pani obecność - Pani głos zapowiadający rozpoczęcie przedstawienia :)
"Pokaż mi swoją kieszonkę, świerszczyku mój, a powiem ci kim jesteś" - Edmund Niziurski
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 3600
Dołączył(a): Wt, 17.07.2007 22:08

Re: Skrzydlate życzenia

Postprzez Krystyna Janda Wt, 17.03.2015 06:51

Bardzo dziękujemy. wszystko przekażę aktorom. Najlepsze życzenia urodzinowe . Wszystkiego dobrego dla Pana , dla Państwa. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja