Dotyczy odpowiedzi do wpisu " Panie Jeremiaszu"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dotyczy odpowiedzi do wpisu " Panie Jeremiaszu"

Postprzez Sosna N, 11.01.2015 13:50

Pani Krystyno!
Z Pani odpowiedzi wnioskuję,że wyraziłam się w odpowiedzi do p.Jeremiasza niejasno, bo absolutnie nie miałam na myśli Pani!
Chciałam tylko wyrazić swoje -odmienne od p.Jeremiasza-zdanie na temat, że "księżom i artystom wolno więcej". Pisałam to po obejrzeniu filmu, gdzie SB uważała, że może wszystko, a nie tylko więcej! I przerażona słucham informacji o nieszczęściach ludzi, którzy mieli kontakt z księżmi, którzy uważali że im wolno "więcej". Zresztą nie tylko z księżmi...
Wcześniejszy wpis p.Jeremiasza :
"Bo bądźmy szczerzy - co taka nieletnia prostytutka dała ludzkości? Nic! A Roman Polański? Nawet nie ma co porównywać. Aż trudno wyobrazić sobie nasze życie choćby bez "Dziecka Rosemary"
też budzi mój sprzeciw, bo co innego dać spokojnie żyć Polańskiemu, a co innego wartościować ludzi według ich zasług dla ludzkości. A tak na marginesie - ja wyobrażam sobie życie bez "Dziecka Rosemary" jak i bez wielu innych wspaniałych filmów, co nie oznacza,że nie umiem docenić ich roli.
Nie miałam najmniejszego zamiaru kogokolwiek o coś oskarżać, a chyba tak zostałam odczytana?
Zapewniam, że doskonale wiem jak odpowiedzialnie Pani podchodzi do wszystkiego co robi.
Pozdrawiam
Sosna
 
Posty: 66
Dołączył(a): Cz, 26.02.2009 21:41

Re: Dotyczy odpowiedzi do wpisu " Panie Jeremiaszu"

Postprzez Krystyna Janda Pn, 12.01.2015 14:26

Szanowna Pani, zostawmy to. Myślę że są to sprawy poza nami. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja