Coś więcej...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Coś więcej...

Postprzez kasiaaa131 Pt, 19.12.2014 11:24

Szanowna Pani,
na początku listu chciałabym złożyć Pani serdeczne życzenia, radości z pracy z ludźmi, dużo energii, miłości, najwspanialszych rezultatów i zdrowia. Oraz długiej pracy na deskach teatru, ponieważ jest Pani diamentem polskiej sztuki. Jednym z niewielu, unikatowym.
Jestem Pani ogromnie wdzięczna za tyle lat pracy, działalności artystycznej, to wszystko, co ukształtowało mój światopogląd i wrażliwość estetyczną. Jest Pani wspaniałą osobą, działającą dla ludzi.

Wczoraj w radio usłyszałam, jeden z najbardziej docierających do mnie utworów, "Na zakręcie", pod wpływem czego postanowiłam, że oglądnę "Tatarak". W dalszym ciągu jestem pod ogromnym wrażeniem.

W styczniu 2007 napisałam do Pani prośbę o autograf, na tym forum. Za który jeszcze raz bardzo dziękuję. Zdjęcie z autografem, razem z kopertą schowałam głęboko. Mimo, że miałam wtedy 13 lat, to wiedziałam jakie to cenne. Wczoraj postanowiłam go odszukać. Minęło 7, za miesiąc 8 lat, a on jest w takim stanie w jakim go otrzymałam. Do żadnej innej rzeczy tak delikatnie nie podchodziłam, jak do tego. Jest on dla mnie skarbem, moim oczkiem w głowie. Nikt inny, tak ważny dla mnie tego nie zrobił.

Piszę to w chwili, kiedy w dalszym ciągu mam zaciśnięte gardło.
Mam nadzieję, że dane mi będzie spotkać Panią kiedyś, porozmawiać. Mam też nadzieję, że to co wyniosłam słuchając i oglądając Panią zostanie przy mnie na zawsze.

Na koniec składam najserdeczniejsze życzenia świąteczne. To czas ważny dla wszystkich, więc życzę Pani i osobom z otoczenia, rodzinie dużo miłości, radości oraz wytrwałości. Ciepła w tak wyjątkowym okresie. Oraz samych sukcesów i powodzeń w 2015 roku.
Dziękuję i ślę ukłony,
Katarzyna S.
Avatar użytkownika
kasiaaa131
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 28.01.2007 17:39
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Coś więcej...

Postprzez Krystyna Janda So, 20.12.2014 21:10

Miła pani Katarzyno! Serdecznie panią pozdrawiam i dziękuję za ten list, te słowa. Składam dla Pani wzajemnie równie piękne i gorące życzenia wszystkiego dobrego. Wspaniałego Roku!
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja