Jubilatowi wszystkiego naj!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jubilatowi wszystkiego naj!

Postprzez Jakub B. Cz, 30.10.2014 06:57

Wspaniałym Jubilatom,
Droga Pani Krystyno,
Z okazji już dziewiatych urodzin naszej ukochanej Polonii życzmy Wam wspaniałych premier, nieustająco powiększającej się rodziny stałych bywalców Teatru, energii do podejmowania kolejnych wyzwań, spełnienia wszystkich planów i snów - oszklonego hallu, windy, zawsze pełnych sal, wszystkiego o czym marzą pracownicy Polonii oraz spektakli tak kochanych, by przez wiele jeszcze jubileuszy nie schodziły z afisza! A Pani życzymy i trochę egoistycznie sobie, byśmy mogli jeszcze wiele lat mogli spotykać się w naszym drugim warszawskim "domu", którym bez wątpienia jest Teatr Polonia... Żeby ani Shirley, ani Tonka, ani Danuta W. nie musiały nigdy schodzić schodzić ze sceny - tak długo jak Pani uzna to za słuszne!
Polonia kończy w tym roku tyle lat, ile uczniowie mojej klasy, mam zatem nadzieję, że tak jak moi wychowankowie wyrosną na dobrych ludzi, o co staram się na każdej lekcji, tak Polonia - Pani najmłodsze dziecko i najstarszy potomek Fundacji stały się miejscem ukochanym i dającym wiele przeżyć wszystkim, którzy będą Was odwiedzać.

Pozdrawiamy najserdeczniej,
Ola i Jakub.
Jakub Burchart
"żyjemy dłużej, ale mniej dokładnie i krótszymi zdaniami"...
"Sposób na liczenie lat - durnieć wolniej niż ten świat"...
Jakub B.
 
Posty: 25
Dołączył(a): Śr, 08.01.2014 10:10
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Re: Jubilatowi wszystkiego naj!

Postprzez Krystyna Janda Cz, 30.10.2014 07:22

Jak miły list! Dziękuję i pozdrowienia dla Państwa. Dla Pani.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja