Staje się Pani niemiła i arogancka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Staje się Pani niemiła i arogancka

Postprzez Izis N, 05.10.2014 19:15

I chór dyżurnych klakierek tego nie zmieni.

Izis
Izis
 
Posty: 8
Dołączył(a): N, 05.10.2014 19:11

Re: Staje się Pani niemiła i arogancka

Postprzez Krystyna Janda Pn, 06.10.2014 06:20

Jest mi przykro że moje poczucie humoru jest odbierane jako arogancja. Ale trudno. Przypominam że nie am obowiązku odzywania się na tym Forum. zostało stworzone przeze mnie na wypadek gdyby ktoś miął jakieś pytania , potrzebne byłyby informacje. Nic na to nie poradzę że niektórzy lokują tu swoje frustracje. Staram się uprzejmie odpowiadać i dziękować za gratulacje i uprzejmości. Nie mam czasu na uszczypliwości ani mnie interesują , staram się cierpliwie znosić grupę frustratów i pouczaczy, doradców, zresztą nie jest ich tu dużo, tyle ze uprzejmości odpowiadam, nikogo pod 14 lat nie zostawiam choćby bez pozdrowienia. To wielka praca proszę mi wierzyć i obowiązek który z szacunku do Państwa na siebie nałożyłam , przy ilości pracy jaką mam. Wchodzę tu to najczęściej w nocy lub nad ranem bo w ciągu dnia nie mam czasu. Czasem moje poczucie humoru zwycięża. Nigdy nie chciałam nikogo obrazić , nigdy, nigdzie i z żadnego powodu. Tutaj tym bardziej. Nie oczekuje pochwał, podkreślam, to forum miało być informacyjne. I często jest. Jeśli ma Pani jakieś pytania, zapraszam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja