Nie wiem czy warto

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Nie wiem czy warto

Postprzez sjon79 N, 21.09.2014 06:29

Witam Panią,
dawno tu nie byłem, cóż życie, życie jak w Madrycie. Choć nie do końca może. Wczoraj spędziliśmy razem wieczór Pani Krystyno, tak tak , no może osobiście Pani nie było, jednak filmy które oglądałem łączyła Pani postać. Wróżby kumaka, Dekalog, Matka mojej matki, i ta piosenka "czy warto" w pani wykonaniu... no wstrząsnęła mną, taki emocjonalny policzek coś niesamowitego. Ci którzy nie znają to polecam . no i do Pani książek też wróciłem, czyli powroty. Mam Tylko nadzieje ,że te powroty będą tylko przyczyną kroków w przód z pięknym tłem. Dziś piękny poranek nad Saską Kępą, piękna mgła, jak ja lubię tutaj te poranki, taki spokój , można w powolny sposób zaczynać dzień. Oj chyba będziemy musieli się znowu spotkać na Białej Bluzce, bo to moja 10ta rocznica będzie , w sensie 10te przedstawienie, wie Pani , za każdym razem te same emocje we mnie buzują, to niesamowite ,że ten spektakl tak na mnie działa. Moc Pani gry, piosenki i tekst Agnieszki Osieckiej.
Niech Pani trzyma za mnie kciuki, za nas wszystkich co zaczynają nowe życie, tak jak My zawsze za Panią :-)
przesyłajmy sobie dobrą energię, tak bezinteresownie
Pani Krystyno, kłaniam się i dobra i zdrowia życzę
Dla nas wszystkich dobra Państwo drodzy,
Pozdrawiam

Marcin M.
Avatar użytkownika
sjon79
 
Posty: 46
Dołączył(a): Pn, 12.03.2012 18:41

Re: Nie wiem czy warto

Postprzez Krystyna Janda N, 21.09.2014 10:21

Wszystkiego dobrego, udanego, miłego więc. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja