jeszcze Pamiętnik

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

jeszcze Pamiętnik

Postprzez malwoj Pt, 08.08.2014 07:06

I po wszystkim. Koniec.
Tyle wysiłku,tyle emocji, wrażen i co? Tylko płyta.
Dlaczego o sztuce (i nie tylko) ma decydować kasa, a właściwie jej brak?
Tak wspaniały spektakl powinno zobaczyć jak najwięcej ludzi. A tu koniec :(
Całość poruszająca. Perfekcyjnie aż do bólu wykonana, a jednocześnie wywołujaca tyle uczuć.
Jak to się dzieje, ze cokolwiek by Pani zagrała, to jest to perełka? Oczywiscie pytanie jest retoryczne, bo przecież Janda wielką artystka jest :D Dziękuję
A list, zamieszczony na stronie jest charakterystyczny dla tych czasów. Dotyczy nie tylko aktorów, ale wszystkich, szczególnie młodych. Ja, stara, moze bym i chciała czegoś jeszcze w życiu dokonac, ale już nie mam szans. Zresztą, co tam moje szanse, jeśli nie mają ich ludzie młodzi, dopiero zaczynający dorosle życie.
Najgorsze jest to, że najbardziej dostają po głowie ci aktywni, którym się jeszcze chce, ale w wyniku braku sensownej polityki państwa niedługo nie będzie im sie chciało i pogrążymy sie w bylejakości i niemocy.
Przykre, bo tyle dobrej energii się marnuje.
To samo jest z tym spektaklem.
Cieszę się, że mogłam go zobaczyć.
Gorąco pozdrawiam i do zobaczenia w Pani Teatrach

Małgoska
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: jeszcze Pamiętnik

Postprzez Krystyna Janda Pt, 08.08.2014 19:38

No cóż. Kiedy zaczynaliśmy Pamiętnik od początu było wiadomo ile będzie spektakli i w tym też by
Ł ten czar....że tylko tyle i już. Spektakle w teatrach też nie powinny być eksploatowane tak długo , powinien być inny tryb eksploatacji , codziennie jak długo jest publiczność i już....ale wiele tu tematów i skomplikowanych . Na razie jest tak jak jest. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja