.....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

.....

Postprzez Alison Cz, 07.08.2014 10:20

Przeczytałam ten list, który Pani zacytowała dziś w Dzienniku... i łzy same popłynęły... Mam już tyle lat, że wypatruję emerytury jak światełka w tunelu... Zaczynałam swoje dorosłe życie po studiach w 1986 roku. Ideały, energia, pomysły, to wszystko co zawsze rozsadzało młodych ludzi znajdowało wtedy ujście, nie prowadziło donikąd, dawało owoce.

Teraz albo ktoś je ma i rozbija się jak fala o skały niemocy, niezrozumienia, braku pomocy i tego koszmarnego braku pieniędzy na wszystko, albo ich w ogóle w sobie nie hoduje, zadowala się zaspokojeniem podstawowych potrzeb i żyje z dnia na dzień, bezpiecznie nie zastanawiając się nad tym, że życie mija, wszystko mija a człowiek stoi w miejscu, więc właściwie się cofa.... Obserwuję to u młodych w mojej rodzinie.

Opadły mi ręce i liście... :( Trzymam kciuki za tego młodego człowieka, grzech popełnią ci, którzy mogliby mu pomóc a tego nie zrobią...

Pozdrawiam Panią serdecznie. Dziękuję, że znajduje Pani czas na pochylenie się nad ludzkimi sprawami...
A.
Alison
 
Posty: 95
Dołączył(a): Śr, 04.04.2007 10:00

Re: .....

Postprzez Krystyna Janda Pt, 08.08.2014 19:34

Pozdrawiam Panią. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja