Białoszewski

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Białoszewski

Postprzez malwoj So, 02.08.2014 05:12

Pani Krystyno,
jak wypadła premiera?
Wczoraj cały czas o tym myślałam, a byłam u "konkurencji" na Pamietniku w Teatrze Studio.
Zadziwia mnie od czasu Lao Che muzyczne odkrywanie Powstania, a teraz zaskoczył mnie muzyczny Białoszewski.
Jak ten tekst fantastycznie komponuje się z muzyką!
Wczoraj to była prawdziwa uczta. Mateusz Pospieszalski w swoim niepowtarzalnym stylu poruszajaco opisał Powstanie zwykłych mieszkanców Warszawy.
Najpierw Lao Che z dramatyczną walką, a teraz Pospieszalski z codziennością zwykłych ludzi.
A wyśpiewali to, obok Mateusza, Kinga Preis i Adam Nowak. Do tego zespół i chór.
Wspaniałe!
I cały czas myślałam o Pani i Panu Satanowskim.
Jak to będzie? Bo na pewno zupełnie inaczej. O tym przekonam się w poniedziałek. Czekam z niecierpliwością.
Po koncercie zdążyłam jeszcze na pl. Piłsudskiego, zeby pośpiewać piosenki powstańcze. Bardzo lubię te spotkania, chociaż nie bardzo odpowiadają mi patetyczno-wojskowe wykonania artystów. Ale to maly pryszcz :-)
Ważne, że w Warszawie dzieje się tyle fascynujących wydarzeń.
No właśnie, wychodząc ze Studio, co widzę? Janek Młynarski śpiewa pod Pałacem Kultury! Widział ktoś coś takiego?! :roll:
Do zobaczenia w poniedziałek.
Z serdecznymi pozdrowieniami

Małgośka

P. S. Ławeczki na trawnik pod Ochem przybyły :-)
M.
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: Białoszewski

Postprzez Krystyna Janda N, 03.08.2014 15:09

Do poniedziałku więc. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja