Spotkanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Spotkanie

Postprzez sussurando Wt, 15.07.2014 15:31

Droga Pani Krystyno,

nie, nie chciałam sobie zrobić z Pania zdjęcia ;) czekałam na to spotkanie polowe swojego życia.. i stanęłam tak przed Pania nie potrafiąc powiedzieć tych najważniejszych.. (Che figuraccia). Nie umiałam sie wysłowić, wyrazić, ubrać tych radośnie skaczacych mysli w słowa. I miedzy tym ze "Boska" była boska i ze zobaczymy sie 25go na Shirley Valentine chcialam jeszcze (przede wszystkim) Pani powiedzieć, ze niesamowicie ważne jest dla mnie to co Pani robi. Ze kocham autentyczność i prawdę która sie Pani dzieli na scenie, w filmie, w książkach i rozmowach. Ze za każdym razem oglądając, słuchając i czytając Panią doświadczam pięknych, głębokich emocji, zatrzymuje sie i oddycham. Ze uwielbiam sposób w jaki zachwyca sie Pani światem i jak go opisuje. Ze DZIĘKUJĘ

Pierwszy raz od 2 lat odwiedzam Polskę. 25go lipca wspólnie z moim mężem Włochem będziemy podziwiać Panią w Teatrze Polonia. W styczniu przyszłego roku na świat przyjdą nasze bliźniaki. Czuję się szczęśliwą kobietą

przesyłam uśmiechnięte, zielone mysli i serdecznie Panią pozdrawiam

Ola (dziewczyna z gate'u B30)
sussurando
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 13.07.2012 14:20

Re: Spotkanie

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.07.2014 20:52

Miła Pani, jak się cieszę! Jest Pani w ciąży? Bliźniaczej! Życzę wszystkiego, wszystkiego dobrego. Pozdrawiam państwa. Dobrego pobytu w Polsce życzę. Wesołego i odprężającego śmiechu na " Shirley". Proszę mi wybaczyć ten wyskok - ze zdjęciem, ale...rozumie Pani. Moje najlepsze, najserdeczniejsze pozdrowienia. Dużo szczęścia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja